Wpis z mikrobloga

WINNY LIVE - jeden z naczelnych psów i przydupasów ferrariego regularnie i systematycznie kasuje każdy negatywny komentarz o ferrarim i jego gówno-projekcie. Najlepiej widać to pod ostatnimi filmami, gdzie zaczął blokować całe konta, bo negatywów było zbyt dużo. A już totalnie rozwalił mnie fakt, jak ten koleś robi shoty z wypowiedziami polaka i ferrariego, którzy po sobie jadą, ale zostawia tylko te komentarze, które obrażają polaczka. Wszystkie wpisy obrażające ferrariego kasuje. To już trzeba być naprawdę całkowicie oddanym przydupasem, żeby siać taką propagandę XD

// o, już z 36 komentarzy pod filmem zrobiło się nagle 20 ( ͡ ͜ʖ ͡)
// Już tylko 14 XD Szybki jest!
#patostreamy
#amadeuszferrari
#famemma
z1x2c3 - WINNY LIVE - jeden z naczelnych psów i przydupasów ferrariego regularnie i s...
  • 7
  • Odpowiedz
@marv0oo: @Krzysio_misio12: On jeszcze ma czelność na końcu niektórych shotów wstawiać swoją gadkę "A co wy o tym myślicie? Napiszcie w komentarzach pod filmem". A potem siedzi i skrupulatnie usuwa wszystkie, które były niewygodne. Ręce opadają na takich ścierwojadów..
  • Odpowiedz
@z1x2c3: Bardzo ciekawe co mowisz o tym blokowaniu konta. Po zostawieniu 2 czy 3 negatywnych komentarzy pod shotami z tego #!$%@? jak pisze cos u niego na czacie to sie to nie wyswietla publicznie i tylka ja widze moja wiadomosc. Juz chyba wiem dlaczego.
  • Odpowiedz
@bigblackmamba: No, to jest właśnie shadow-ban. Jedynie autor komentarza go widzi, a dla reszty taki komentarz nawet nie istnieje. Ten śmietnik dał mi takiego samego bana za napisanie, że "ferrari bierze się za jakieś gówno projekty, zamiast przygotowywać się do walki".
  • Odpowiedz