Wpis z mikrobloga

@intires98: kupno auta w polsce to katorga, dlatego zbieram tak długo aż stać mnie na te najdroższe egzemplarze, wiadomo można też trafić na gówno ale dużo rzadziej. Warto też szukać po grupach/klubach na facebooku.
  • Odpowiedz
@intires98 Obbecne auto sobie przyprowadziłem sam spod domu od sąsiada kuzyna który mieszka w Niemczech, pierwszy właściciel, w zajebistym stanie, przebieg mnie w sumie mało interesował ale miało jakoś 160k w momencie sprowadzenia (11letnia BMW 1). Zapłaciłem więcej niż średnia u nas na rynku, ale poza profilaktycznym rozrządem z racji mojego #!$%@? przez ostatnie 40k nie zmieniałem nic poza zwykła eksploatacja
  • Odpowiedz
@wam116: trzeba mieć sąsiada który ma kuzyna w niemczech ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jeszcze jest lipa z epidemią
@Venece: u mnie cała wyprawa do niemiec wraz z ze sprowadzeniem i opłatami to by było z 30-40% budżetu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@intires98 ja kupowałam od sprzedawcy, u którego jakiś czas temu już braliśmy samochód i został dobrym ziomkiem od samochodów :) ale on na lawecie samochodziki sprowadza i prowadzi firmę, więc gicik :D

Swoją drogą, współczuję, ale myślę, że coś zwiedziles chociaż :D ()
  • Odpowiedz