Wpis z mikrobloga

@leniuchowanie: A tyle było biadolenia, że to PiS dzieli Polaków, że mowa nienawiści, że pogarda. A tu cyk - i okazuje się, że tak łatwo można się dowartościować poniżając wyborców przeciwnika politycznego.
Jeśli jest to wpis za pieniądze, a nie wynikający z własnych frustracji, to ta kasa nie przysłuży się nikomu innemu, niż właśnie Dudzie.
  • Odpowiedz
@Pytacz92: O tym pisałem, jeśli chodzi o afery, ze kto nie przyjdzie będzie kradł, bo po co by mieli się pchać. Szczerze, nawet nie widzę co by się musiało zmienić żeby było inaczej. Natomiast co do tv, nie przekonasz mnie, oczywiście nie mowie ze za po czy SLD tv była apolityczna, ale kaman, nie powiedz mi ze odśpiewanie 100 lat rudemu, w programie jednak mocno autorskim to to samo co
  • Odpowiedz
@jabadabadupka

@cukrowydamian: @Elnath: owszem są rodziny które wyjeżdżają. Żyłam 20 lat na Podkarpaciu i jednak większość dzieci z małych miasteczek siedzi w domu przez całe wakacje albo jeździ do rodziny. Na zadupiach pojadą sobie od czasu do czasu do Zakopanego albo Krakowa. A poza tym siedzą w większości w domach. Teraz jak mieszkam poza podlarpaciem to tutaj ludzie jednak w większości wyjeżdża nad morze/ góry / za
  • Odpowiedz