Wpis z mikrobloga

Założyłem konto na wykopie tylko ze względu na #nofapchallenge dlatego nie wiem gdzie mógłbym napisać coś innego, chciałbym tu opisać coś innego. Chciałem opisać swój problem, znaleźć otuchy u Was. Jestem mężczyzną wiek 24lata, od 5 lat jestem w związku. Związek jak to po tylu latach po prostu się wypala, aczkolwiek z drugiej strony ona jest bardzo szczęśliwa i wiem że nie mogłem sobie wymarzyć lepszej kandydatki na żonę i matkę moich dzieci. Wiele w życiu dziewczyn które były mną zainteresowane odrzucałem, na rzecz mojego związku. Tym razem jest inaczej, poznałem nową młodszą super dziewczynę. Spotkaliśmy się kilka razy w porozumieniu, że mam dziewczynę. Jest mi z nią bosko, po prostu mocne zauroczenie, dodam że doszło do tego i owego... Chciałem to zakończyć jak najszybciej, ale ona mnie wyprzedziła o jeden dzień i powiedziała że albo w lewo albo w prawo, albo ona albo mam wracać do dziewczyny. Odparłem, że oczywiście że wracam do mojej dziewczyny, nie zatracę tego związku, to byloby głupie i nie miałbym nawet jaj żeby tego zrobić. To całe zauroczenie, minie? Nie warto chyba niszczyć dobrego związku, bo zawiało nudą a przy nowej kobiecie poczułem się jak młody bóg...?

#nofapchallenge
  • 11
@lolz123: skąd wiesz, że jest szczęśliwa?
hormony zawariowaly i zacząłeś zachowywać się jak ćpun rządny bodźców. Przemyśl, czy serio ją kochasz. Jeżeli bd miał wątpliwości to ...zakończ ten etap. Nie bądź egoista... Bądź facet i przyjmij swoje czyny na klate.
@lolz123 no to sie rozstan z kobieta i idz zaszalej
Btw. Jest tez opcja wyszalenia sie w zwiazku jesli dziewczyna da sie przekonac do dwingowania czy trójkątów. Wszystko jest dla ludzi
@kt13: to nie kwestia wyszalenia, bo ja mogę mieć iść na imprezę albo na roksę. Kochankę też mogę mieć w każdej chwili. Chodzi o totalną zmianę w życiu, o 180 stopni zacząć od nowa, nowa kobieta, nowe miejsca, nowe zasady, nowy seks.
@kt13: bo znając życie ten cały powiew nowości, to zauroczenie minie po max roku i wszystko wróci to normalnej rutyny, ale nie wiesz czy po drodze na nowa dupa Cie nie kopnie w tyłek, a obecnie masz pewny długi związek. Pisząc o tym tutaj, myślałem bardziej że ktoś napiszę mi, że miał podobną sytuację i co z niej wynikło.
@lolz123: Powiem tak, pierwsza sprawa to taka że sam kiedyś miałem dziewczynę którą zdradzałem. Z jednej strony było to bardzo słabe, z drugiej wyciągnąłem wnioski i obiecałem sobie że już nigdy się do tego nie dopuszczę i póki co trwam w postanowieniu a minęło już 6 lat od tamtego czasu. Oczywiście z tamtą dziewczyną już nie jestem i teraz wiesz gdzie w tym wszystkim jest pies pogrzebany? Nie chcę tu jakoś
@Menel94: ja jestem zdania że seks to seks. Jeżeli jesteś wierny kobiecie kilka lat i nagle podaje Ci się na talerzu słodka blondynka ( dosłownie "wypina się" na talerzu) to żaden zdrowy facet nie myślałby racjonalnie.
@lolz123 ale można użyć racjonalnego myślenia i zorientować się, że to zauroczenie. Dziwnym trafem nie w każdym związku ludzie się zdradzają.

Swoją drogą serio myślałeś, że ktoś tu będzie pocieszał po takiej akcji ( ͡º ͜ʖ͡º) ?