Wpis z mikrobloga

@UberKatze: nie no na początku coś tam próbowali jakkolwiek merytorycznie podgryzać. A tutaj, że Sławek elegancko zepnie budżet, a tutaj, że Bosak wierzy w demony. Koniec końców ogarnęli, że są #!$%@? pośmiewiskiem po #!$%@? się wczoraj z rowerka @Print_Screen i jedyne na co było stać discordowych generałów to trolling jak 12 letnie dzieciaczki XD
  • Odpowiedz
@UberKatze: coś tam o stonodze publikował i #!$%@? debil wrzucił ss z paskiem chrome, na którym była otwarta karta z Discordem na tagu #polityka XD Po 2 sekundach już edytował ale nic w internecie nie ginie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czyli tradycyjnie z ich strony - pełna elokwencja, wysoki poziom produkowanych treści.


@UberKatze: czyli tradycyjnie jak to z trollami bywa, sugestie, że to domena lewaków jest żałosna z twojej strony, bo spamu psychoprawackiego zawsze od zatrzęsienia, zwłaszcza tych ideologicznych antynaukowych pierdów, których jak nie zczarnolistujesz to codziennie siedzisz w tym szlamie po uszy.
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: równie dobrze może to być ustawka neuropy by sobie potrollować, chodzi o te screenshoty

Ale za utrudnianie korzystania z portalu, spam, flood, błedne korzystanie z tagów, powinni dostać prewencyjne tak z kilkanaście dni, by do końca drugiej tury nie mogli irytować swoją działalnością normalnych użytkowników.
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: wierzysz w to?

Zobacz co ci ludzie robią - spamują od samego rana, dzień w dzień, przy ama bosaka powyciągali jego tweety sprzed kilku lat, tworzyli jakieś zmyślone historyjki, a jak odpowiadał w sposób dla nich niesatysfakcjonujący, płakali tęczą na kilkadziesiąt postów. Jak stworzyli znalezisko, oczywiscie o treści "płaku płaku, AMA z Bosakiem, Bosak faszysta", to w kilka minut chyba natrzaskali kilkadziesiąt wykopów. A już zmiana avatarów na te
  • Odpowiedz
@ajuto00: nigdzie nie piszę, że lewaki na debilizm mają wyłączność. Temat dotyczy konkretnej grupy użytkowników, którzy swoją całą działalność na Wykopie opierają o polityczne ataki na ludzi o innych poglądach.
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: i co to zmienia? Powiedz mi, jakie to ma znaczenie? Dostanie bana? Nie. Neuropkom jakkolwiek to zaszkodzi? Nie. Prawaczki sobie potrzepią do screenshotów, bez względu na to, czy prawdziwe czy nie, a ostatecznie zostanie jak było - czyli polityczne szambo.

Mnie osobiście boli tylko to, że jakakolwiek dyskusja z tęczowymi nie ma tutaj najmniejszego sensu. Drązysz temat, wrzucasz informację pokazującą, ze nie mają racji? No to usuwają twoje komentarze,
  • Odpowiedz
@UberKatze: różnica przede wszystkim polega na tym, że neuropki dobrze wiedzą, na ile im pozwoli moderacja i nawet jeśli to co robią, łamie regulamin, po głowach im sie nie dostaje. ;)
  • Odpowiedz
@UberKatze: dodam jeszcze jedno - nazwałem ich zjeb**** i mi modkowie oczywiście to usunęli

Ale jak jeden neuropek pisowskiego trolla wyzywał od debili i naśmiewał się ze śmierci jego rodziców, z tekstami w stylu - co najmniej nie muszą patrzeć na swoją porażkę i nie wyprodukują więcej idiotów jak ty - to już wszystko było w porządku. Co więcej ten użytkownik nawet się śmiał, że i tak moderacja nic mu
  • Odpowiedz