Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z odbiorem kanałów na paśmie 11488 reszta działa w porządku (dekoder zgemma h9s).... Był technik z miernikiem i niby wszystko ma być ok, a jednak nie jest. Jakość sygnału mam 60% i sile 85-90%, a jednak jak oglądam canal + sport 2 czy eleven sport to mam objawy wskazujące na problemy z sygnałem. Linia jest ok ponieważ sprawdzałem na kilku innych liniach. Dekoder również jest ok bo na innym dekoderze było to samo. Jest ktoś w stanie doradzić/pomoc ?

#satelity #satelita #cccam #oscam
  • 17
@xalvan: Przełącz na kanał tvp1, tvn, polsat i na tych kanałach sprawdź sygnał. Jakość 60% to nie jest za dobry sygnał. Ja mam 90% na antenie 90cm. Jaką ty masz antenę. Możesz pobawić się skręcaniem konwertera by poprawić sygnał. Zainstaluj sobie apkę na telefonie do ustawiania sygnału. Aplikacja
@keep_it_real na innych kanałach nie zauważyłem problemów przy tej jakości
@pansamolocik wszystkie kanały mam jakość w okolicach 60%
@Miecz12 niestety korzystam z anteny zbiorczej i technik twiedzi ze jest OK
@Gieekaa nie korzystam z LTE a router od neta mam z 3 metry od dekodera odgrodzony ścianą (w dekoderze neta mam po kablu)
@xalvan: Gdyby było ok to byś miał obraz. 60% to po prostu mało. Ścigaj technika i niech z tym coś robi. Popytaj sąsiadów jak jest u nich. Kolega w nowym bloku też miał sygnał "ok". Poprawili to bo przycisnął.
@xalvan: to nie odpowiadaj, co go to gówno obchodzi, ustaw jakiś kanał fta i tyle, albo najlepiej jak masz tv z głowicą sat, to podłącz kabel do tv a dekoder schowaj, jeśli się boisz/wstydzisz i tak jak ktoś wcześniej napisał, jak masz jakiegoś sumsiada co byś mógł wejść i by ci pokazał jaki ma sygnał na swoim sprzęcie, to byś miał jeszcze lepszy obraz sytuacji