Wpis z mikrobloga

#kielce

Wreszcie :) jedyne rozsądne rozwiązanie, tzn parking nad torami https://www.radio.kielce.pl/wiadomosci/bedzie-parking-nad-torami-jest-postep-w-rozmowach,108880 - miejmy nadzieję, że uda się to szybko ogarnąć, podobnie jak sprzedaż tej galerii Hossa (xD nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się nie z tym Hossem od okien a Rudolfem Hossem lolol xD).

Pociągów nie lubię i najchętniej widziałbym zaoranie dworca PKP, ale jak już jest i musimy z nim żyć, to nadbudowa nad torami wydaje się być jedynym rozsądnym posunięciem.

Prawda jest taka, że tory=dziadostwo i patologia, zawsze. Tną tkankę miejską niczym ciepły nóż masło, niestety :(.
S.....S - #Kielce 

Wreszcie :) jedyne rozsądne rozwiązanie, tzn parking nad torami...

źródło: comment_1593099173Ff9ppP3N4UiZBjNpz2Eip4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@svatco: z tego co wiem, to skarbówka na tym siedzi i mają to licytować - miejmy nadzieję, że się uda. Ogólnie ja jestem zdania, że takie rzeczy powinny być sprzedawane nawet poniżej kosztów, tylko pod warunkiem jakiejś inwestycji tam - nie chodzi o to, za ile sprzedamy ziemię, tylko co z tego będziemy mieć w perspektywie 5 czy 10, a może i 100 lat. Tak więc ziemię możemy oddawać za
  • Odpowiedz