Wpis z mikrobloga

@Kedlov
1. Na takich grupach siedzą bardziej jakieś giga nerdy i dziwacy czy bardziej tacy zwykli ludzie, którzy usłyszeli gdzieś o erpegach i chcą spróbować?
2. Takie świeżo poznane drużyny trzymają się przez dłuższy okres grania czy szybko się wykruszają?
Z góry dzięki :D
@Trybun_Plebejski: na FB znalazłem raz znośną grupę do grania online, ale po jakimś czasie się rozleciała i jedną super ekipę IRL, z którymi grałem kilka lat aż skończyłem studia. Obecną grupę do gry online znalazłem na roll20, nasza kampania ma już 2 lata XD I dwójkę graczy znalazłem już wcześniej na roll20, i z nimi też grałem gdzieś tak około roczną kampanię. Zanim ustaliliśmy bardziej trwałą ekipę, to rekrutowaliśmy ludzi i
@Trybun_Plebejski: siedzą tacy i tacy podejrzewam. Znalazłem kiedyś spoko gości, ale słyszałem też o kompletnych dziwakach którzy stali się wręcz legendami w danych społecznościach i to w złym tego słowa sensie
A co do trwałości to już zależy od ludzi, czy przypadną sobie do gustu i tak dalej więc nie da się na to odpowiedzieć. Ale z perspektywy czasu wiem że gracze czują się luzniej jeśli choć trochę wcześniej sie poznali,
@jtank dzięki, właśnie kurcze jestem początkującym mistrzem gry i najbardziej cykam się tych ewentualnych łajz, bo jako świeżak pewnie nie będę sobie początkowo radził z ogarnięciem grupy i wywalaniem ludzi
@Kedlov Na szczęście prawdopodobnie będę miał 2 znane mi osoby ale chcielibyśmy poszukać jeszcze kolejnych 2 żeby była klasyczna czwórka. Z systemów to najpierw Cthulhu, a potem pewnie D&D, takie systemy ja chciałbym mistrzować, ale jakby ktoś chciał kiedyś spróbować mistrzować w innych systemach to jestem otwarty na wszystko
@Trybun_Plebejski: Wal jak w dym. Serio. Kiedyś myślałem, że ludzie znalezieni z neta to najgorsze co może być. A teraz praktycznie całe moje erpegowanie opiera się na ludziach poznanych, a raczej zebranych na necie bo poznajemy się potem. Jak na razie trafiła się literalnie jedna osoba aspołeczna, a może po prostu nadająca na innych falach niż reszta. Ze dwie które się gdzieś po drodze odłączyły. No i przez te osoby poznaję
@Trybun_Plebejski: ja chętnie zagram. Nie grałem jeszcze. Kupilem zestaw stsrtowy do d&d. Ksiazki z tego swiata czytałam wiec taki byl pierwszy wybór.
Mitologie Cthulu znam jedynie z Horror w Arkham, ktory bardzo lubię.
Nerdem zapalonym nie jestem, ale chętnie zagram wczuty w klimat
@MadejZO śledź w przyszłości grupki na fejsbuku, na wikopie jestem anonimowy żeby móc sobie wypisywać wysrywy prosto z czeluści mojego umysłu ( ͡º ͜ʖ͡º) mam nadzieję, że zrozumiesz c: