Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że głos na Bosaka to głos za jednością Konfederacji, rozumiem, że wolnościowcom może nie wszystko w nim pasować,sam jestem bardziej za RN i głosowałem w prawyborach na Krzycha ale też uważam, że z tą miłością do kościoła znacznie przegina ale to jest kandydat konfederacji wyłoniony przez jej sympatyków

Żółtek może i jest sympatyczny i go lubię ale jego start to wyłącznie robienie na złość Korwinowi, tak samo jego start w parlamentarnych w 2019 i zdobycie 0,01% głosów

Wynik Bosaka ~10% i znalezienie się na podium to szansa dla Konfederacji na zostanie trzecią siłą polityczną
#konfederacja #bosak #4konserwy #polityka
  • 10
Jak można w ogóle rozważać głos na Żółtka, przecież ten gość nie ma zupełnie prezencji i ogłady potrzebnej prezydentowi do reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej, jako zadeklarowany paleolibertarinain nigdy bym na niego nie zagłosował w tych wyborach. Ani w żadnych innych w sumie bo do tego to leń patentowany za przeproszeniem.


@KentoIma: kurcze, mnie to zasmuca, że na takiej podstawie jak wygląd i prezencja podejmujemy takie wybory, bo to jednak ogromna
@KentoIma: no to już pojęcie względne, ja się w wielu rzeczach z nim zgadzam i chyba światopoglądowo kandydat najbardziej zbliżony do mnie, a w polityce siedzi przecież od kilkudziesięciu lat - więc pojęcie jakieś ma. Jakby jeszcze był bardziej "wolnościowy" to bym na niego prawdopodobnie zagłosowała. Bosak odpada bo to zamordysta - jak tylko dojdzie do władzy to włączy mu się drugi Kaczyński. Od ludzi z kompleksami uchowaj nas boże.
@Bellie: Słońce, ja na prawde nie chciałbym usadowić Żółtka na stanowisku zwierzchnika sił zbrojnych, zbyt wiele rzeczy sie o nim nasłuchałem od ludzi którzy z nim współpracowali. Ja w tych wyborach daje kredyt zaufania Bosakowi zważywszy na to jaką ilość pracy wykonał prowadząc swoją kampanie, no i przede wszystkim dla ludzi którzy za nim stoją w postaci partii Korwin, jesli Bosak to zaufanie zawiedzie poprzez przejawienir realnych a nie wymyslonych postaw