Wpis z mikrobloga

#oszukujo Szukam osob ktore tak jak ja mają na pieńku z #enea wskutek braku kontaktu z nimi,pozamykanych biur i całego burdelu w zwiazku z #koronawirus

Ja od 26 marca nie mogę otrzymać umowy

W miedzyczasie wrzucili mnie na 2x drozsza taryfe rezerwowa,potem odlaczyli prąd znienacka bo mysleli że skoro nie mam umowy (ktorej sami nie sporzadzili mimo wysylania pism i dzwonienia) to nie chce energii a na koniec mam im zaplacic kosmiczny rachunek za te przygody ( ͠° °)

Chyba trzeba zrobic jakis pozew zbiorowy bo to przechodzi ludzkie pojęcie

#budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
@6182 składałem niedawno wniosek o zmianę taryfy z budowlanej na normalną przez ebok. Wszystko zostało załatwione bez problemu.

Może robisz coś nie tak?
  • Odpowiedz
@kodijak: Jest kilka komentarzy w necie swiadczacych o tym że nie tylko ja miałem problem z zawarciem umowy w tym czasie.
Dostali skany wszelkich potrzebnych formularzy i oświadczeń.
Do tej faktury złoze oczywiście reklamację i będę relacjonował
  • Odpowiedz
@fir3fly: Wymieniłem z nimi kilka pism,oczywiście uważali że w majestacie prawa mogli sobie mnie olać i skasować drożej.

Wskazywalem im ze w dokumentach ktore wypelnialem i w warunkach taryfy jak byk stoi że taryfa obowiazuje od dnia złożenia wniosku o przystapienie do oferty (w kwietniu)

To oni na to że przecież umowe zawarłem u nich w lokalu w dniu w którym wylaczyli mi prąd (w czerwcu)
Niczego nie podpisywalem po prostu
  • Odpowiedz