Wpis z mikrobloga

@stanislawzoltek na pytanie "czy KNP dołączy do Konfederacji?" odpowiedział:

Bardzo prawdopodobne, ja tego chcę. Chcieliśmy dołączyć rok temu i była pewna niechęć, ale jeśli osiągnę dobry wynik, nasza współpraca będzie nieunikniona.


Czyli jakby Konfederacja przyjęła KNP w swoje szeregi, teraz na kilka dni przed wyborami, to mam rozumieć że Żółtek wycofałby się z wyborów, by wspólny - no bo wtedy również i jego - kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak osiągnął jak najlepszy wynik?

Czyli ni mniej, ni więcej, nie ma sensu na Żółtka głosować, bo on tylko zbiera na bilet do pociągu zwanego Konfederacja. Tym samym - nieznacznie bo nieznacznie, ale jednak - obniża jej wynik, co jest szkodliwe dla formacji do której chce przecież wstąpić.

#konfederacja #bosak #wybory #stanislawzoltek #polityka #korwin wycinek z #ama #prezydenckieama2020
MattJedi - @stanislawzoltek na pytanie "czy KNP dołączy do Konfederacji?" odpowiedzia...

źródło: comment_15930042279KWGzoRSBnO2CnitHssAcM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MattJedi: Żółtek niby chce wstąpić do Konfederacji, Bosak niby chce żeby Żółtek wstąpił do Konfederacji, a jednak do tej pory jakoś nie wstąpił. Ktoś tu ściemnia.
  • Odpowiedz
@xniorvox: @Volki: To mógłby być dobry deal, gdyby na dzień-dwa przed wyborami Żółtek się wycofał i poparł Bosaka. Wizerunkowo bardzo dobrze by to wyglądało. Oczywiście w zamian za przyjęcie do Konfederacji.

Co prawda co ja się tam znam, nie jestem politykiem więc nie wiem jak wyglądają meandry tego wszystkiego, ale może się nie mylę.
  • Odpowiedz
@Volki: Coś mi się kojarzyło że leniuchował całą kadencję w europarlamencie? Ja o nim nic nie słyszałem przez te wszystkie lata, widoczny był tylko Korwin-Mikke, a ostatni rok znakomicie wykorzystał Sośnierz. Natomiast Żółtek był niewidoczny.
  • Odpowiedz
@Volki: ty to chyba jakiś fanatyk jesteś? jestem 100% przekonany że jak żółtek ujawni korespondencję, to będziecie fikołki walili że to photoshop
  • Odpowiedz
  • 1
@MattJedi Wg mnie on się nie nadaje, bo to się skończy jak z Jakubiakiem, za którym narodowcy nie przepadali. A tutaj młodzi jak Berkowicz mają na pieńku z Żółtkiem.
  • Odpowiedz