Wpis z mikrobloga

@Interwyga: tak, standardowa opłata :) u mnie się doczepili do lamp, że mam jedną do wymiany, ale przegląd przeszedł normalnie, choć Pan ze śmiechem stwierdził, że „następnym razem musi być wymieniona bo nie puścimy ;)”
@kwiati: rozumiem :D A daja jakies bonusy do przegladu teraz ? Pamietam,że rok temu jak robilem to mialem ozonowanko klimy za free, dwa lata temu bodajże Assistance raz na rok do uzycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Interwyga: Pojechałem do takiej, gdzie za pęknięty zderzak nie dostałem przeglądu. Pojechałem do innej i gość powiedział, że może tego nie zauważyć. Jaki typ SKP Cię interesuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwiati: Pewnie masz po prostu zmatowiałe szkło reflektora... ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Za słabo świeci..." (ʘʘ)()

@Interwyga - do otwierania maski się nie przyczepią - nie jest to powód do wydania negatywnej oceny przeprowadzenia 'zwykłego' badania technicznego (wszystko jest dokładnie opisane w przepisach). Podstawowe badanie obejmuje układ jezdny, układ hamowania, światła, klakson, zawieszenie pojazdu, ewentualne wycieki. Nawet kontrola amortyzatorów
@Interwyga: nic nie dostałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a różowe polecają bo różowe też jeżdżą samochodami więc ogarniają takie sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xTortox: ej weś się!
no właśnie nie - tam chodziło o jakieś sreberko w środku? Coś mi tam "odpada" czy coś takiego.. Nie wiem, muszę zapytać fachowca ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: na Małopanewskiej jest taki dziadek - generalnie kilku kolegów z pracy tam jeździ i polecili, w tym jeden handlujący autami, bo właśnie się nie przypierdziela bez potrzeby xD