Wpis z mikrobloga

iOS 14.0 i watchOS 7.0 - nudne. Zainstalowałem bety i żadnej rewolucji - chociaż watch działa jakoś tak płynniej (o dziwo).

macOS 11 czyli Wielki Siur to oooo #!$%@?. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby podczas instalacji #!$%@?ło mi tak system że nawet Internet Recovery nie udało się odpalić. Przez chwilę myślałem, że zbrickowałem kompa, ale po zdalnym "wipe" i usunięciu się z beta programu, udało mi się odpalić catalina internet recovery. Clean install i upgrade do Siura. Wygląd i owszem - odświeżony, ale ilość bugów przeraża. Nie pamiętam jakiejkolwiek bety z taką ilością baboli. Meh

#apple #ios
  • 5
@pekak: instaluje bety odkąd pamiętam i o ile iOS i WatchOS są nawet stabilne (o dziwo aplikacje bankowe wszystkie u mnie działają - ING, mBank i Millenium) to macOS to dramat (poprzednie bety takie nie były)
@Wsxedcrfv: Poprzednie bety MacOS owszem takie były i to nawet gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na Catalinie pełno osób potraciło dane i posypało system. Ja sam nigdy nie zapomnę buga gdy jeśli miało się jakiekolwiek zdjęcia w galerii, to ładowanie maczka wysypywało go po 10 minutach xD