Wpis z mikrobloga

@MrErnest24: A co polecisz, może zmienię jak masz coś lepszego "na oku". Ze szczerbinką nie będę biegał, drażni mnie na średnie dystanse. Myślę, że rozrzut jest taki sam tylko przy szczerbince tego nie widzisz, a przy zoomie ponad 3 już to jest widoczne co bardziej wolę bo wiem wtedy w którą stronę korygować.
@dziki_dziki: dziękuję za zmarnowanie mi 30 sekund (bo potem wyłączyłem). Przez ten czas obejrzałem:
1. Jak trafiasz w pojazd RPGiem celując 10 sekund.
2. Jak trafiasz typa spadającego na spadochronie typa, 50% strzałów posyłając w kosmos.
3. Jak zabijasz 2 nieświadomych typów, pięknie czając się za rogiem, nie trafiając 100% z pierwszych 10 nabojów.
Wyborne akcje, oby więcej takich filmików.
@whst: no i? przecież ja gram 4fun #!$%@? po robocie, a nie żeby być top ten polskich gildii bo chce być znanym jutuberem, nie podoba Ci się co wrzuciłem to dodaj mnie na czarną listę i będziesz miał jeden siwy włos mniej.
@dziki_dziki: nie hejtuje, spokojnie, nie dodaje mi to też siwych włosów. Poddaje jedynie w wątpliwość sens robienia czegoś takiego i chwalenia się tym. Zamiast srać co drugi dzień średnimi akcjami zbierz najlepsze z miesiąca i wtedy wrzuć, odbiór będzie 100x lepszy.
@whst: no takie znaczenie, że tobie to przeszkadza. Poza tym w sieci jest wiele podobnych kompilacji, gdzie robią dokładnie to samo tylko mają okropną jakość video i jakoś te filmy cieszą się duża popularnością, wrzuć coś swojego, ale wybierz naprawdę dobre akcje, no bo grasz nie? i wtedy ocenimy jak tam poziom u ciebie.
@dziki_dziki: się spinasz nie wiadomo co, wrzucasz filmik na serwis z możliwością komentowania i jesteś zdziwiony, że daję komentarze :) tak jak mówię, nie piszę po to, żeby hejtować, ale po to, żeby Ci pomóc dostarczyć lepszą jakość i żeby mi, a tym samym pewnie również innym, lepiej się to oglądało.

Sam chętnie bym coś swojego nagrał, ale nie wiem czy mój sprzęt udźwignie nagrywanie, zobaczę czy to nie obciąża jakoś
@whst: dobrze w takim razie ci odpowiadam, że nie pójdę za twoja radą zaprzestania i nadal będę wrzucał tu zawartość taką jaką uważam za słuszną, od czegoś trzeba zacząć, a tylko tak mogę wypracować lepszą jakość wrzutek, z czasem może nabiorę doświadczenia co się podoba, a co nie.
@Partyzant91: tak masz rację, miliony graczy wchodzą tam z niesmakiem, a jak parę dni nie było grabieży to boty pisały nieprzychylne komentarze pod adresem wydawcy grożąc refundem za sezon pasa. Poza tym wszyscy wbijają levele broni na battle royal.
@DziQ86: no wystawili się jak dziki :D do odstrzału, wiesz w warzone jest ogromne spektrum graczy od noobów po pro graczy co z Cs'a przyszli pograć, i to czuć, jedni padają jakby się podkładali, a innych możesz szturmować po kilka razy i ani razu drania nie ubijesz.