Wpis z mikrobloga

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #wyborykorespondencyjne


Mój tato złożył wniosek o głosowanie korespondencyjne, ponieważ we wtorek wyjeżdża za granice.
Dziś podjeżdża jakaś pani pod nasz dom z pakietem wyborczym. Taty akurat nie było w domu, więc mama poszła odebrać.
Pani z pakietem "Dzień dobry, pakiet wyborczy dla Pana Tato Potato_Patato"
Mama "Dzień dobry, tak to dla męża"
Po czym Pani dała mamie pakiet i pojechała dalej. Pomijam sam fakt, że powinna to dać tylko tacie po wylegitymowaniu. Mojej mamy też nie wylegitymowała, nie sprawdziła, nie chciała żadnego podpisu.
Ten pakiet wyborczy mógł odebrać KTOKOLWIEK.

No świetne te wybory, a organizacja pierwszorzędna.
  • 8
  • Odpowiedz
@Potato_Patato: Przykuli cię do asfaltu? Nikt cię w kraju nie trzyma, możesz wyjechać. Ale przecież... hehe
Lepiej tylko narzekać i stać w miejscu, nie rozwijać się, użalać się nad sobą i siać propagandę.

Żałosne. Uwielbiam takich intelektualnych durniów bez podstawowej wiedzy o ekonomii i funkcjonowaniu gospodarki w kraju. Szczęścia życzę
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: Aha, czyli jak mi się coś nie podoba gdziekolwiek to mam wyjechać?
Jaką propagandę? Opisuję sytuację, która przed chwilą miała miejsce? to propaganda?
Gdzie tu rozmowa o ekonomii i gospodarce? Za dużo tvpisu i się w oczach miesza?
  • Odpowiedz
@Potato_Patato: Achaś. No tak, pewnie. TVPISU...
Bo w internecie propaganda nie istnieje, a każdy, kto z niego korzysta zawsze ma DOBRE lub neutralne intencje. Nie trolluje, nie przeinacza, nie sieje fake-newsów.

Ty to pewnie z tych, co i w zębową wróżkę wierzy?

Po Twojej pisowni, to już widzę, że masz mniej niż 25 lat. Więc dorośnij troszkę i dopiero wtedy będziemy mogli porozmawiać.
  • Odpowiedz
Przyjdź i napisz że wybory korespondencyjne są zorganizowane na odwal się



Przychodzi borowik i pisze całkiem z dupy:

@Naczelny_Borowik: > Uwielbiam takich intelektualnych durniów bez podstawowej wiedzy o ekonomii i funkcjonowaniu gospodarki w kraju. Szczęścia życzę

Skoro nazywasz kogoś intelektualnym durniem bez podstawowej wiedzy o ekonomi i funkcjonowaniu gospodarki kraju to może go uświadom? Podrzuć konkretne źródła, wskazówki gdzie można tą podstawową wiedzę zdobyć.

Po twojej pisowni tj. ataki personalne zamiast
  • Odpowiedz