Wpis z mikrobloga

12 czerwca zlozylem przez obywtel.gov wniosek o dopisanie do spisu w Zakopanym, moj Rozowy zrobil to 14 - Ona otrzymala feetback z adresem komisji wyborczej i informacja ze zostala dopisana po kilku dniach ja niestety dalej nie. Moze mi ktos wytlumaczyc co tu sie oddudzia i co moge teraz zrobic zeby miec pewnosc ze bede dopisany?
#wybory
  • 6
@Megidox: Spotkanie przez wyborami jest, tam siadamy w lawkach przy osobach, z którymi jesteśmy w komisji, wybieramy przewodniczącego i zastępce, wypełniamy dokumenty w tym numer konta. Później przez godzinę babka czyta u nas z prezentacji o tym jak wygląda cały proces, jakie glosy akceptować jakie nie itp.... totalny bezsens dla osób, które sa już n-ty raz. Później drugie spotkanie ze swoją komisją na liczenie kartek, później już niedziela. A i podczas
@Megidox: Mam problem z przejściem między rejestrami (rejestr piersiowy-niższy głos, rejestr głowowy-wyższy głos). Poszłam na emisję głosu i tu wszytko się rozjaśniło. Nauczycielka przerobiła mnie na soprana. Cały sęk był w tym tym, że śpiewając w rejestrze głowowym bardziej chuchałam niż śpiewałam. Nie znam się na tym, ale mogę jedynie poradzić: staraj się wzmocnić rejestr głowowy. Śpiewaj starając się, aby dźwięk był mocny. Mam nadzieję, że zrozumiałaś moją odpowiedź