Wpis z mikrobloga

Cześć motomirki, szukam swojego pierwszego samochodu do ok. 20k

Z warunków to:
-na pewno nie kombi
-sedan/kompakt jest spoczko
-chcialbym docelowo mieć je w gazie
-zeby było dosyć młodzieżowe, jakkolwiek interpretować to słowo
-zeby było conajmniej średnio szybkie, czyli minimum te 100km i fajnie jeśli 6 biegow

Co możecie mi polecić?

#motoryzacja #samochody #szukamauta
  • 22
  • Odpowiedz
@Najkon: Focus 2 1.6 w benzynie. Mało awaryjny części tanie i za tą kasę możesz spokojnie jakiś 2010 - 2011 rok. Tylko unikaj wersji Ti ze zmienną fazą rozrządu. W tracie będzie Ci palił może z 6 - 6,5 litra a w mieście może z litr więcej. No i LPG się nie boi, chociaż ja z tych co twierdzą że gaz jest do zapalniczek
  • Odpowiedz
@Najkon: Audi A4, Mazda 6, Focus mk3 ale musisz uważnie oglądać i pod żadnym pozorem nie bierz turbo benzyny w nich ani tego diesla 1.6. ja bym brał zdecydowanie focusa bo dobrze wygląda, jest nowoczesny jak za te pieniądze i do tego super się prowadzi.
  • Odpowiedz
@Najkon: Moim pierwszym autem był Peugeot 407 z 2008 roku w sedanie, 2.0 silnik 140 koni, według mnie spełnia wszystkie Twoje założenia a w kwocie 20k znajdziesz zadbany egzemplarz i jeszcze Ci zostanie na ewentualne poprawki, części mega tanie i dostępne od ręki, do tej pory mam swojego i nie zamierzam zmieniać dopóki nie jebnie ze starości a na to się nie zanosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-zeby było dosyć młodzieżowe, jakkolwiek interpretować to słowo


@Najkon: lepiej kupić trochę grzybowego ale serwisowanego niż po młodym gniewnym który nie ma kasy na serwis i katuje na zimnym..

chociaż grzyby też czasem bez 5k rpm nie ruszą xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Najkon Hyundai tiburon. toyota celica, od biedy ufo 1.8 benzin ale to brzydal. Zawsze możesz popolowac na polo GTI z #!$%@? 1.8T. Fiat bravo 1.4 Tjet. W tych pieniążkach można już poszaleć
  • Odpowiedz
  • 0
@Najkon od biedy możesz kupić fajne małe kompaktowe autko z napędem 4x4 - Subaru impreza 2.0 gh. Tylko spalanie oscyluje w okolicach 8 w trasie i nawet 12 w mieście
  • Odpowiedz