Wpis z mikrobloga

Chodzi mi o to że telefon który w niej idzie zamówiłem na początku kwietnia, i przez ten czas leżał w miejscu. Pytam się czy będe musiał coś dopłacić, a jeżeli tak to czy w tym momencie da się anulować zamówienie. Na przykład co by się stało gdybym poprostu olał i nic nie dopłacił
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kisiel23: jeśli przesyłka zostanie zatrzymana, to dostaniesz list z urzędu celnego, żeby wysłać im potwierdzenie płatności do naliczenia vatu. Cło na telefony wynosi 0%.
Jeśli nie odpowiesz im w ciągu 14 dni przesyłka wraca do nadawcy. Czytałem gdzieś, że w takim przypadku zwrot pieniędzy wcale nie jest taki oczywisty.
  • Odpowiedz
@starypijany123: jeszcze jedna rzecz, gdy patrze na aliexpress na komputerze to widzę że ochrona się przedłużyła o miesiąc, a gdy na telefonie to za 2 dni się kończy. Kto tu mówi prawde xd?
  • Odpowiedz
@kisiel23: Komputer pokazuje ochronę, ostatnio są przesuwane terminy, jedna moja paczka wyszła niby z Singapuru 17 maja i gdzieś się buja po świecie a druga dalej jest w Singapurze. Nie ma lotów nie ma przesyłek a kiedyś to była jedna z szybszych poczt.
  • Odpowiedz