Wpis z mikrobloga

Najważniejsza w życiu jest dobrze płatna praca, bez lochy i seksu przeżyjesz, bez imprez i znajomych przeżyjesz, ale praca za grosze na budowie albo w kołchozie w końcu cię wykończy i rozpierdzieli fizycznie i psychicznie.
#przegryw
  • 35
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: najważniejsze w życiu jest robić co się lubi i ogolnie być szczęśliwym. Jeżeli ktoś patrzy przez pryzmat tego kto co ma i ile zarabia to owszem, najważniejsze będzie zapracować się na smierć tylko po to żeby dopasować się do standardów społeczeństwa i posiadać sztuczne poczucie spełnienia w postaci pieniędzy ;)
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Najbardziej ,,prestizowa" praca w archiwum była najsłabiej płatna. na budowie prawie 2 razy więcej. Nigdy przez to nie miałem problemów w kontaktach z kobietami. Z niektórymi się spotykałem i temat pracy nigdy nie zaistniał.
  • Odpowiedz
@revin zajob np. z klientami na obsłudze potrafi na początku powoli wykańczać psychicznie a później coś sie takiego sie dzieje że idzie wykladniczo z przerzutami na dość groźne objawy somatyczne co wpływa na zycie po pracy
  • Odpowiedz
@Timer_555: Wszystko ma swoje plusy i minusy mnie praca z kilentem nie wykańczała a nawet lepiej mi się chodziło na siłkę po pracy żeby sie odstresować. Co innego praca fizyczna. Cięzko regularnie cwiczyć. Pozostają weekendy.
  • Odpowiedz
pracując na budowie/kołchozie nie masz szans na lochę i seks. Ze znajomymi i imprezami też krucho.bo jesteś padnięty i chciałbyś odpocząć.

Wśród społeczeństwa jesteś postrzegany jako.nieudacznik.


@ejven: no nie wiem, wg mnie sebki z magazynu czy ukrole z budowy maja swoich kolegow i swoje zony
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: pracując za polską minimalną krajową jesteś w top chyba kilkunastu % najbogatszych ludzi na planecie, są miejsca, gdzie ludzie za mniej niż 1$ dziennie pracują ¯\_(ツ)_/¯ ba statystycznie co 3 osoba na planecie nie ma dostępu do ciepłej/bierzącej wody. Także ten, ale wiem, że w dobie mediów społecznościowych, które promują bogate zachodnie życie, człowieka depresja ciśnie.
  • Odpowiedz