Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem meczu Sparty. Faktycznie taka nuda była? Tor do dupy czy Lubelaki na osiołkach?
Fakt, że spodziewałem się bardziej wyrównanego spotkania tym bardziej, że w tamtym sezonie jakby nie patrzeć słabszy Motor do końca liczył się w meczu i sądziłem, że jest już po bonusie.
#zuzel
  • 7
  • Odpowiedz
@Borysko_88: oba te czynniki przyczyniły się do wysokiej porażki Koziołków + Sparta trenowała na tym torze 3 tyg co daje dodatkowy atut stąd to lanie, nie skreślałbym po jednej wpadce Motoru bo widać potencjał, Michelsen na plus, Grisza się rozbuja, trzeba liczyć na obudzenie Lamparta bo myślami był chyba jeszcze na maturze :D
  • Odpowiedz
@Borysko_88: w zasadzie nie do końca odpowiedziałem na Twoje pytanie, tak nudy i jednostronne widowisko, po pierwszym łuku można było wyłączać niewiele walki, mało mijanek jedna fajna Tajskiego na Michelsenie z tego co pamietam, Sparta wyraznie szybsza Motor ślimaki szukał przełożenia do samego końca
  • Odpowiedz
  • 0
@czekirizi no właśnie się zastanawiam czy się nastawiać się na ten sezon na powrót do "starego dobrego toru na Olimpijskim czyli start-pierwszy łuk-kreda-meta" czy po prostu Sparta tak szybko ze startu wychodziła i tyle ich widzieli. Bo może Rusko stwierdził, że skoro nie ma kibiców to nie ma się co spuszczać nad widowiskiem, a kasa z TV i tak jest. Albo po prostu ubili w obawie przed deszczem. Fart, że nie
  • Odpowiedz
@Borysko_88: tor był raczej dość odmoczony i ciężka szpryca, więc problem zabierać się za ataki. Jarek super starty, ale dwa razy porobiony w pierwszym łuku, no i w ostatnim ładnie wyprzedził po trasie. Michelsen się gdzieś przebudził, Jamróg walecznie w kontakcie i tyle. Reszta dosłownie jeździła w poprzek. Parę punktów głupio straconych i brak taktycznych. A ze Sparty wiadoma czwórka na swoim poziomie i wyszło jak wyszło. Historia, ale wpisana
  • Odpowiedz
@Borysko_88: przyszli: Hampel, Zagar i Jamróg, a odeszli: Jonsson, Lambert i Lampart, więc na plus. Jarek z takimi startami, to może być kluczowe wzmocnienie na lubelski tor, bo jest dość ciasny i nie tak łatwo się atakuje, więc wystarczy, że będzie strzelał ze startu tak jak wczoraj. No ale dobrze byłoby, aby ten tor był ich większym atutem niż rok temu, bo w ogóle sobie nie pomagali tym aspektem. Właśnie
  • Odpowiedz
@HansLanda88: akurat mecze z Zieloną (oba) były jednymi z lepszych w sezonie. To, że tor przez cały sezon był beznadziejny, to nie była kwestia samego przygotowania toru do pojedynczych meczów, tylko coś spieprzono przed sezonem i wątpię, żeby Cieślak miał z tym coś wspólnego - nie jest głupi i wiedział, że Lindgren czy zwłaszcza Zagar są absolutnie beznadziejni ze startu, a z pozostałych na poziomie czołówki startowali tylko Madsen i
  • Odpowiedz