Wpis z mikrobloga

Korki mi wysiadły..., ale chyba nie tylko one, co robić? Licznik na klatce zamarł, nie mam dostępu.. 991nie działa:( ajjj.. proszę o pomoc, żarcie w lodówce mam...
  • 14
@dzieju41 dziś tu było 30 stopni, więc za okno słabo a gdy dzwonię na 991, sekretarka twierdzi że ten rewir nie jest obsługiwsny.... najbardziej martwi mnie poza straconym jedzeniem, że się licznik wyzerował na elektromierzu ...
@dzieju41 @conTEq chciałam zrobić zdjęcie korków... ale nie mam latarki, a ta z telefonu nie chce współpracować ze zdjęciem. Korki nowe, 4 letnie chyba. Nie wiem kto to obsługuje bo wynamuję mieszkanie jakichś 3 miesięcy dopiero. To Warszawa, wcześniej tu nie mieszkałam...
@dzieju41: Tak, właściciel rano przyjechał, naruszył zamek w skrzynce na zewnątrz i tam wymienił bezpiecznik;) A numer 991 nie działa, nie wiem dlaczego. Dzięki za rady!
@nic_to: Załóż kłódkę energetyczną do zakupienia w Castoramie razem z kluczykiem (trójkąt) nikt się nie przyczepi a ty będziesz miała zawsze dostęp do skrzynki. Cena ok. 17 zł.