Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zazdroszczę mirkom, którzy mają puszczalskie dziewczyny pod warunkiem, że z wami też się puszczają kiedy macie na nie ochotę. Moja jest oziębłą rybą i na nic nie pozwala. Moja brzydota może mieć wpływ, bo inne również mnie nie chcą. Gdybym miał dziewczynę, która z każdym się puszcza łącznie ze mną byłbym wniebowzięty, ale ze mną nawet najbardziej puszczalskie nie chcą. Bolców na boku nie ma, bo pracuje zdalnie, siedzi w domu 24/7, z nikim nie utrzymuje kontaktu ani z rodziną ani znajomych żadnych nie ma. Dziewczyna pozwala na cokolwiek średnio raz na dwadzieścia prób zainicjowania, więc jest słabo, ale wciąż lepszy rydz niż nic. :(

#zwiazki #rozowepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee25b28728c34cfab07eeee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=================.......................] 43% (102zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 8
AnonimowaTowarzyszka: Nie zapomnę jak ja level 29 byłem w zakopanem z kumplami i w jednym z klubów poznałem dziewczynę level 24 która była na panieńskim ale nic nie piła. Godzinę później ją dymałem w hotelu, bardzo dobra laska i ruchała się jak złoto. Później jak ją wystalkowałem na FB to narzeczona i niedługo było widać z postów, że będzie ślub :D

Zaakceptował: LeVentLeCri