Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić sobie wkrętarkę za 100gb, widzę reklamę PayPal credit 0%, nigdy nie korzystałem z tego typu rzeczy. Zaaplikowałem, ciul odrzucone xD.
Czy karta Barclaycard dziala na takiej zasadzie, że place nią online i mogę rozłożyć płatność na kilka rat, a jeżeli z niej nie korzystam to nie płaci się nic?
Używać jej można odrazy po przyznaniu, czy trzeba czekać aż przyjdzie fizyczna? Może ktoś posiada coś podobnego.

#uk
czlowiekmalpaz_ochrony - Chciałem kupić sobie wkrętarkę za 100gb, widzę reklamę PayPa...

źródło: comment_1591872431sxgHGETRSrATA9ZHYSLhFd.jpg

Pobierz
  • 9
jak nei dostales paypal credit to jak chcesz dostac kredytowke? juz masz negatywa na swoim credit score wiec szansa ze odrzuca kredytowke jest duza:) wieksz nizeli byla przed aplikacja o paypal credit. po drugie to tylko 100gbp wiec nie warto pchac sie z tym w kredytowke. po trzecie jak przynaja ci kredytowke to musisz poczekac az przyjdzie, poznej musisz ja zaktywowac jak telefonicznie to beda ci wscikasc ubezpieczenie itd. Kredytowka dziala na
@czlowiek_malpa_z_ochrony: barclaycard to po prostu karta kredytowa. Mi zaakceptowali i w przeciagu tygodnia mialem juz karte. Sek w tym ze musisz miec jskis tam w misre okej credit scofe. Sprawdz sobie na darmowych programach jaki mssz wynik jak ponizej 200 punktow to nic nigdzie nie dostaniesz :p
@motoinzyniere @setka007 PayPal credit patrzy na swoje informacje, nie na credit score, dlatego nie da się nim zbudować credit score. Normalne jest ze odrzucają wnioski ludzi nie płacących paypalem, ja spokojnie dostałem raty Klarna na 1000f, a PayPal credit na 150 mi odrzucili.
@czlowiek_malpa_z_ochrony: pytanie czy Barclays da Ci kredytówkę. Jeśli nie jesteś pewien, to możesz najpierw wziąć kartę, którą praktycznie wszyscy dostają. Sprawdź dwie firmy - Aqua i Capital One, może są jeszcze jakieś, zobacz na MSE. Na początek masz tam limit 50 funtów, ale jak nią płacisz i spłacasz to po 3 albo 6 miesiącach dostajesz limit 200 i jakoś leci.