Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W sierpniu szykuje mi się wesele. Znajoma z pracy różowej wychodzi za mąż. Na taką okazję wystarczy marynarka z jakiegoś Mango i jeansy, czy trzeba się ubierać w garnitur? Wolę sobie teraz zacząć coś kompletować, bo z moim rozpędem do takich rzeczy może się okazać, że tydzień przed ślubem będę w ciemnej (bo przecież nie czarnej) dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska #garnitur #wesele
  • 7
@JerzyDabczak: jeśli to tylko znajomi to moim zdaniem ciemne, klasyczne dżinsy mogą dać rade. Inna opcja są też jakieś ciemne chinosy i dobrze dobrane buty :) I na góre rozważyć koszule (moim zdaniem bez krawatu) + marynarkę.
@ubermm: znajoma czy siostra - powaga wydarzenia taka sama

Na pogrzeb dalszego sąsiada pójdziesz w dresie, bo to nie ojciec i nie trzeba elegancko? :p

@JerzyDabczak: moim zdaniem nie ma znaczenia, do kogo idziesz. Ranga wydarzenia jest taka sama i tak samo stosownie nalezy dobrać stroj.
Dżinsy to od biedy na poprawiny, na ślub i wesele jak najbardziej klasycznie elegancko ;)
@agaja: Czy ja wiem. Wszystko zależy od rodziny i ich podejścia. Byłem na pogrzebie ojca przyjaciela, sam mój kamrat był ubrany w skórzany płaszcz i jeansy :) Sam tez byłem wtedy dość luźno ubrany, tyle, ze w czerń ¯\_(ツ)_/¯.