Wpis z mikrobloga

@Jaracz_Joint ale musisz mieć nasrane w garze xD wszyscy muszą tyrac jak ty na magazynie? Firmy pozyczkowe istnieją od setek lat i będą istnieć do końca świata, kręgosłupa moralnego to nie mają mordercy albo sprzedawcy garnków, ale nie gość co ci daje pożyczkę na meble xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: ja zarządzam pracą innych i finansami, zwykła praca by mnie zhańbiła.

Czym się różni sprzedawca garnków od handlowca parabanku? Niczym, naciągają tak samo na gówniany produkt.

Zauważyłeś że odnoszę się do firm vivus, provident I innych chwilówek (czyli parabanki, czytanie ze zrozumieniem za trudne?) a nie banków które ty podajesz za przykład jako kredyt na meble?
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint oho mamy tu wielkiego managera, również zarządzam praca innych, dodatkowo prowadzę własną działalność, jak zaczniesz zarabiać prawdziwa kasę a nje śmieszne pięć k netto na rękę managera w korpo czy na magazynie to wyjmiesz kija z dupy, życzę Ci żebyś przetrzezwial i będzie Ci wstyd za twoje debilne wypowiedzi, BTW zawsze bawiła mnie pewność siebie która rodziła się u parobkow, którym daje możliwość zarządzania innymi parobkami, na tym samym schemacie robili
  • Odpowiedz