Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: pytam o realną pomoc, a nie brednie, że 6k brutto to już bogactwo. Żeby pomagać, nie trzeba rządzić. Kibice klubów sportowych, jakimi przygłupami by nie byli, organizują akcje charytatywne. Odnawiają jakieś sale w szpitalach albo domach dziecka. Organizują zbiórki na jakieś duperele dla dzieci. Pytam się więc, co robi realnie razem, żeby ulżyć na co dzień w walce z przeciwnościami losu. Tutaj nie trzeba zmieniać prawa. Aaaaa... zapomniałem. Przecież populiści
@AlgorytmPrima Co Ty pieprzysz, porównujesz polityków do kibiców? XD Partia działa w sejmie, składa projekty ustaw, walczy o prawa pracownicze itp., a od pomocy biednym na ulicy i akcji charytatywnych są NGOsy.

Poza tym myślisz takimi samymi kategoriami jak wyborca PISu który widzi tylko kasę i myśli kategoriami pieniędzy i tak naprawdę nie wie co to znaczy socjaldemokracja. Widzisz "socjal" w nazwie i odpalasz Korwina i już widzisz rozdawanie hajsu na lewo
@AlgorytmPrima I taki obraz wypoku, sami programiści 15k, "wolnościowcy" nie rozumiejący podstawowych pojęć a jakiekolwiek lewicowe postulaty to dla nich komunizm i rozdawnictwo xD Jak ma być dobrze w tym kraju, jak ludzie nie mają o niczym pojęcia, a myślą, że są mądrzy. Nic dziwnego, że wybory wygrywa PiS.
@AlgorytmPrima Nie no, wygrałeś dyskusje, bo udowodniłeś, że partia Razem jest niewiarygodna w swoich postulatach, bo nie rozdaje zupy biednym na ulicy i nie oddała subwencji biedakom xD Ja #!$%@?ę typie xD

Kibole to lewacy, bo odnawiają sale w szpitalach xD Idę na Legię, tam jako lewak będę wśród swoich xD

Ciekaw jestem ile klas podstawówki udało Ci się skończyć xD Na WOSie musiałeś błyszczeć xD
@GrammarNazi:
A sorry, miało być faszyści. Tak, faszyści czynią bardziej realną pomoc, od miłościwej lewicy.

Dalej nie pokazałeś, jak realnie pomaga razem, poza populistycznym #!$%@? i mnie wyzywasz od nieuków? Razem to widzę, że też jest niezłą sektą.
@AlgorytmPrima Nie pomaga, bierze subwencje jak złodzieje i nic się nie dzieli z biednymi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prawdziwa lewicowe partia to powinna malować sale szpitalne, a pieniądze oddawać innym, a nie politykowaniem się zajmować.

! Jak to jest gwóźdź wbity w mózg, dobrze?