Wpis z mikrobloga

@ConanLibrarian: ja myślę, że już niedługo zacznie się między nimi wojna, bo np. w USA (z tego co podaje google) 83% społeczności "afroamerykańskiej" jest lub identyfikują się jako chrześcijanie, a to wyklucza dobre relacje z terrorystami z Antify ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś czuję, że za niedługo nawet osoby popierające te protesty, bardzo szybko się z tego wyleczą


@qlimax3: na to nie licz - spierolenia tak latwo sie nie da wyleczyc.
A bardziej w temacie-osoby ubrane na czarno bo sa w zalobie bo niedawno zmarla im bliska osoba tez beda bite?
@qlimax3: Czyli biali policjanci zabijają Murzynów-przestępców, oburzeniu Murzyni okradają członków* Antify, Antifa dostaje łomot od Murzynów za czarne ubrania, biali całują Murzynów w Zanzibar...


...brakuje mi tańczących Hindusów, ale może coś do rana wymyślę, jak ich do tego kotła dołożyć.
:-)
@qlimax3: sie nie wylecza bo z czarnymi nawet nie beda mieli kontaktu, za to coraz czesciej antifa bedzie ganiac roznych jak niemiecka SA https://en.wikipedia.org/wiki/Sturmabteilung nawet znaczej podobny XD jeszcze tego brakowalo zeby ktos mial zatarg z czarnym a antifa bedzie miala powody by tego kogos nachodzic i oskarzac o rasizm XD
a.....m - @qlimax3: sie nie wylecza bo z czarnymi nawet nie beda mieli kontaktu, za t...

źródło: comment_1591748995gHuzRc5LTe08GIoNeANVIS.jpg

Pobierz