Wpis z mikrobloga

Ten Brexon to naprawdę jakiś pie#&%!y jest.
Kuc go wyrzucił a ten wraca i minusuje go :/
Co on sobie wyobrażał, że ma moda na jakimś spie*#nym kanale, to jest jakimś celebrytą nie do ruszenia czy coś. To że gardzę kucelo to jedno, ale ten Brexon to jest dopiero przegryw, nawet nie wiem czy nie większy niż Oskarek, koleś ewidentnie ma nasrane w głowie nawet bym stwierdził że cierpi na syndrom sztokholmski.
  • Odpowiedz
@KrzywePalce: brexon to niewiele mniejszy atencjusz od kuca. Myślał, że dzięki jego kanałowi wybije się i zabłyśnie w internecie, a jedyne co zrobił to stał się jednym z najbardziej znienawidzonych internautów. Tak szczerze, to wcale mi go nie żal, że axelek go źle potraktował. Nie chodzi nawet o pomaganie kucowi w sensie pisania na livie czy oglądania go, ale obrażania innych w imię swego guru (bodajże raz np. życzył jakiejś
hejterchamskiegokuca - @KrzywePalce: brexon to niewiele mniejszy atencjusz od kuca. M...
  • Odpowiedz
@wesolyprzegryw: Z tego co słyszałem, na niektórych forach gdzie brex się udziela, to go gnoją, m.in. za znajomość z oskarkiem (tylko nie wiem na jakich). Raz się o to wypłakiwał kucowi na livie, i właśnie wtedy axelllllo mówił, że jak mają do niego albo brexia jakiś problem, to żeby do niego dzwonić albo pisać. Oczywiście to tylko takie kozaczenie na pokaz, bo na czacie od razu ban, a telefonów od
  • Odpowiedz
@hejterchamskiegokuca: o kur#@ to jest Brexon ? Haha ten szmaciarz ma kogoś czelność wyzywać i życzyć drugiej osobie chorego dziecka. Przecież sam wygląda jakby był zdeformowany i chory na łeb, co nawet słychać po tym jak się wypowiada z wielkim trudem. Co do wyzywania ludzi od spaśluków, grubasów itp ta pokraka jakoś zbytnio szczupła nie jest, więc kogo on wyzywa ? Nie no teraz to żeś mnie rozwalił na łopatki,
  • Odpowiedz
@KrzywePalce: Ja po prostu sądzę, że jaki guru, tacy wyznawcy. Skoro taki człek ewidentnie prezentuje swoją osobą biedę intelektualną, to ci którzy go wspierają/przelewają donejty/uważają za swój autorytet/wyciszają hejterów w imię swego pana, muszą być nie lepsi bądź zaledwie odrobinę lepsi. Co widać na przykładzie brexia. Jeden i drugi zpaźlug, co sami innych od zpaźlugów wyzywają.

Nie wiem z jakiego miasta jest brex, może ktoś z wykopków podpowie...
  • Odpowiedz