Wpis z mikrobloga

@kogi: Ja tego nie powiedziałem, ale zobacz też analogie Kaczyński idzie na cmentarz ( bez maseczki, rękawiczek) jak ludzie dostają mandaty po kilka tysięcy za siedzenie pod blokiem w słoneczny dzień, czy to że obok żony idzie bliżej niż 2 metry, a Schetyna zaproszony został, w momencie kiedy już państwo jest odmrażane no i oczywiście ma maseczkę. Rozumiesz teraz dlaczego ludzie są wkurzeni na Kaczyńskiego a nie na Schetynę?
  • Odpowiedz
@HeniegPrime: Ja się zgadzam, ale dziwię się że poszedł na ten stadion wiedząc że jest ograniczone ilość miejsc do 4!. Dzban mógł sobie odpuścić na czas kampanii, żeby debile nie doszukiwali się symetrii z Kaczyńskim.
  • Odpowiedz
@MajkelEm: skoro coś w prawie nie jest zabronione to jest dozwolone, a prawnie nie było zabronione odwiedzanie cmentarzy, w przeciwieństwie do stadionów
  • Odpowiedz
@MajkelEm: Jarek wystąpił o zgodę na wjazd, który opłacił z własnych pieniędzy. Ale najważniejsze, że nie pojechał też tam dla rozrywki o czym wszyscy chyba zapomnieli!
  • Odpowiedz
  • 0
@kogi

A Kaczynski już był nielegalnie...

Był legalnie.
Natomiast wykorzystał swoją pozycję, aby cmentarz otworzono dla niego oraz pokazał arogancję wobec obywateli, bo jednocześnie jego partia wydawała niezgodne z Konstytucją przepisy, które były podstawą do nakładania wysokich kar, bo ludzie się gromadzili.
  • Odpowiedz