Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Hołownia nawet poprzez wybór kampera do kampanii po Polsce pokazał zupełnie świeże podejście. Jedyny kandydat, który oferuje coś nowego, bez tego partyjnego bełkotu. Pomimo, że jest najbardziej aktywny ze wszystkich wygląda na najmniej zmęczonego po 6 miesiącach kampanii. Widać, że mu się chce i jest w tym autentyczny, zaangażowany.

Ostatnie rozmowy na kanale Imponderabilia tylko mnie w tym utwierdziły - kto nie widział niech zobaczy.

#holownia #wybory #4konserwy #dobrazmiana #bekazpisu #niepopularnaopinia #polityka
tomosano - Hołownia nawet poprzez wybór kampera do kampanii po Polsce pokazał zupełni...

źródło: comment_1591524161EqXm1Gu7aMVe4ixKQ15iSL.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Violetowy87: ja tylko przypomnę, że PO przegrała ostatnie 5 wyborów z PiS, dlatego teraz czas na nowe. Zresztą kolejne badania pokazują, że SH ma większe szanse pokonać AD w drugiej turze, ma mniejszy elektorat negatywny niż RT.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: jakieś źródło? Hołownia byłby za większymi podatkami pod warunkiem, że obywatele wiedzieliby że są one dobrze wydawane (aka model skandynawski). W tej chwili wg SH nie ma opcji na podwyższenie podatków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Violetowy87: Ja na Hołownię, by zwiększyć mu szansę na wejście do drugiej tury. Też dlatego, że nadal to Trzaskowki ma największe szanse na to. W najlepszym scenariuszu Duda spadnie na tyle, że w drugiej turze będziemy mieli Trzaskowkiego i Hołownię, elektorat PiSu się zesra, a Kaczyński będzie biadolił, że wybory sfałszowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tyskaj: przecież ja to doskonale wiem. Mnie śmiesza tylko teorie ze Soros go finansuje xD

Gdyby nie ropa to taka Norwegia bylaby nizej gospodarczo niz Ukraina


@krzykrzy1995: to ciekawe. Wytłumacz mi w takim razie schemat Duński.
  • Odpowiedz
@peetee: nie wytlumacze, bo go nie znam.
O Norwegii tyle wiem, bo pracowalem w firmie Norweskiej i sami Norwedzy mi to opowiadali.
Jest tam wiele patologii i jak ropa sie skonczy to papa.

Dania wcale nie jest idealna, kumpel wyjechalem na studia i darmowe staze i smieszki z imigrantow to norma. Sam myslalem, ze tam tego nie ma i to taki cudowny kraj a tu patrz.
  • Odpowiedz