Wpis z mikrobloga

Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°), planuję właśnie zmianę mojego stanowiska pracy i zastanawiam się nad fotelem, biurkiem, monitorami i resztą gadżetów, ale nie wszystkiego jestem pewny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fotel - myślałem nad ergohumanem grospolu, widziałem mieszane opinie, trochę obawiam się jego wysokości (mam 185/90). Jeśli macie inne typy na fotel ergonomiczny 1-3k to dajcie znać :D

Biurko - postawiłem na elektryczne 160x80, w ikei widziałem po 2k, jednak zastanawiam się ile trzeba dać za porządne i czy warto takie z ikei kupić - model bekant

Monitory - do tej pory stare NEC 16:10, ale szukam czegoś mało męczącego oczy, w wyższej rozdziałce, natomiast same proporcje mi pasowały. Zastanawiałem się nad jakimiś 24" z rozdziałką około 2k. Potrzebnych monitorów 2-4szt, wiec myślałem też nad ultrawide, ale chyba nie kupuję tego bajeru ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z dodatków zastanawiałem się nad wysięgnikami na monitory, stojak pod laptopa, jakiś podnóżek, ale może coś jeszcze sprawdziło się u was w biurach i polecacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biuro #programista15k #biurka #fotel #ergonomia #monitory
  • 13
@xDrope: bekant nie warto, wiem bo mam, strasznie sie chybocze nawet na normalnym ustawieniu. Natomiast w ikei jest tez inne biurko za dokladnie 2k, nie pamietam nazwy (ale jest taka... ikeowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ktore ma opcje sterowania smartfonem i z tego co wiem, jest duzo stabilniejsze i mniej awaryjne.