Wpis z mikrobloga

@Fevx: spacerowałem krótko po centrum przy okazji rejsu kanałem elbląskim, więc nie odwiedziłem żadnego muzeum. To tylko wrażenia wizualne. Na duży plus czystość, niezłe nawierzchnie ulic, zadbane budynki i S7 oraz S22.
Jak masz jakieś rekomendacje odnośnie wartych odwiedzenia miejscówek, to dawaj. Jeszcze nie wyjeżdżam.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Właśnie muzeum jest bardzo fajne. Stare Miasto wyeksplorować warto tak od A do Z, łącznie z katedrą, bramą targową i galerią EL, oraz wspomnianym muzeum. Przyjemna (niejedno dobre słowo od nie-Elblążan słyszałem a i sam uwielbiam) jest Bażantarnia, czyli las komunalny. Są tam piesze szlaki, od prostego wzdłóż potoku po trudne gdzie chodzi się po 'górach'. Cały klimat jest tam taki podgórski. Dużo Elbląga takiego zwyczajnego (więc poniemieckiego, co mi
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Kadyny i Tolkmicko były? :D jak Zalew to pewnie tak :) hmm... to jeszcze Żuławy zobacz :) nawet Sztutowo + Stegna, nad morze z Elbląga blisko. Polecam Kolejkę Wąskotorową, chyba jeździ już w weekendy z Nowego Dworu Gdańskiego na Mierzeję Wiślaną.
  • Odpowiedz