Wpis z mikrobloga

@wakxam: Powiem wam szczerze że ja współczuje tym dzieciom które są zaślepione życiem sławnych youtuberów...Pokazuje im się na tych filmikach bogactwo, zajebiste życie, masę pięniedzy i ogólnie świat z wyimaginowanej perspektywy a potem nadejdzie czas kiedy będzie trzeba pójść do pracy i będzie nagłe zderzenie z rzeczywistością świata realnego że życie to nie tylko zabawy, pięniądze i lans tak jak im to pokazują tacy youtuberzy jak np.Friz, Blowek, FitLovers itp...Nie raz na swojej drodze spotkają różnych ludzi tych dobrych i tych którzy im będą kłody podkładać z gwoździami pod nogi...Ale przecież taki Friz, Stuu, Blowek pokazują im inaczej że życie to bajka usłana różami, i żeby nie było nie mam nic do tych youtuberów ale wiedzą doskonale że ich filmiki głównie wyświetlają dzieci i od czasu do czasu przydało by się aby dodali taki szczery film który mówi prawdę jak to wygląda poza kamerami i że nie raz oni musieli się zderzyć z czymś takim jak depresja i problemami świata realnego a nie tylko fikcyjnego który pokazują w filmikach... #friz #blowek #rakcontent #teamx #polskiyoutube #youtube
  • 5
  • Odpowiedz
@vincent38: Ale skąd wiesz że nie mają żadnych ptoblemów? Bo na filmikach skaczą i się śmieją? Dobrym przykładem na yt może np. TeamX, na filmikach śmiechy, żarty, pozytywne nastawienie a okazuje się że pomiedzy nimi były jedne wielkie kłótnie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wakxam: Czy to się komuś podoba czy nie, to jednak mają oni jakąś tam charyzmę, dynamizm i gadane. Tacy ludzie zawsze sobie poradzą i są na lepszej pozycji na rynku pracy niż cichy introwertyk. W korpo mają większe szanse na awans, a w januszexie będzie im wszystko uchodziło płazem bo hehe śmieszek zawadiaka.
  • Odpowiedz
A mi się wydaje ze maja swoje 5 minut to biją kase , później świat o nim zapomni jak o Popku z pociętym ryjem XD
  • Odpowiedz