Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej wszystkim z #oppo czy dobrze widzę że usunięto opcję "Swipe Down on Home Screen to Access" w menu "notification and status bar"
Chciałem moc przesuwając palcem w dół po ekranie wywołać panele notyfikacji a pojawia mi się jakiś taki jak na zdjęciu"Search"
Oglądałem jakiegoś hindusa i u niego ta opcja występowała i mógł wywołać to co ja właśnie chcę...

#smartfon
#telefony
Pobierz dancap - Hej wszystkim z #oppo czy dobrze widzę że usunięto opcję "Swipe Down on Home...
źródło: comment_1591373445Af8CP5YXw5dyr8KGBIIeo3.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jempierozki: właśnie widziałem parę wpisów, że ma się pojawić niedługo. Dziwi mniej tylko, że już wydali wersję 7.1 tylko na kilka telefonów (chyba 3...?)
A już powstają listy wspieranych telefonów które dostaną coloros 8...
@dancap: dla ich tańszej marki (realme) wydali już prawie na większość telefonów XD, na 2z ma być teraz w czerwcu
a jeśli te listy są prawdziwe, to i tak 2z ma całkiem fajne wsparcie, 2 nowe wersje anda, nieźle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jempierozki: Dużo nie oczekuję. Czekam tak naprawdę tylko na ciemny motyw i troszkę dopracowaną aplikację aparaty i to ma się tam pojawić.... A i wywołanie pasku notyfikacji przesuwając palcem w dół...(ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dancap: masz taki sam telefon jak ja, jak uzywasz messengera to mi lepiej powiedz, jak skutecznie wylaczyc dzwiek powiadomienia w czacie. Da się to wyłączyć, ale po kilku godzinach dalej jest - dzwonek, domyslny dzwonek zamiast dzwonek - brak :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@znienackowy: rozumiem dźwięk przychodzącej wiadomości. Kurcze sam nie wiem bo nie mam z tym problemu bo mam dźwięk wyłączony a powiadomienia mam na mi banda...
Ale z tego co widzę to wejdź w
messager potem na samym dole
Zarządzanie powiadomieniami (tłumacze z angielskiego więc sorry)
Pod kategoria powiadomienia i tutaj klikam wiadomości i połączenia (chat and calls)
Tutaj masz dźwięki (ringtone)
I klikam none (żaden) u mnie to działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@znienackowy: ok to nie mam pojęcia jak to ogarnąć. Cholera telefon mi się cholernie podoba i ekran i aparat i nawet ten mediatek daje naprawdę radę (wcześniej miałem poco f1) ale są takie małe pierdoły które przeszkadzają...
Liczę że z tą nową wersją os będzie lepiej...