Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gabishi: W sumie po świetnej 9 części jak zobaczyłem jak skroili 10 i każdej postaci na mecz dawali tylko 30% ich ruchów do wykorzystania to dałem sobie spokój. Teraz z 11 niezaznajomiony jestem ale tez kilka afer bylo. Ja bym nie bral
@Gabishi: Ja kupiłem na poprzedniej promce i jestem zadowolony. Tylko najlepiej zobacz za ile jest wersja z Kombat Packiem albo jeszcze lepiej jakby był Kombat Pack i nowy dodatek Aftermath. Na spotkanie znajomych na kanapie jest najlepszy
@Gabishi: sama podstawke srednio sie oplaca, lepiej aftermatch

sama gierka jest wporzadku, krok w kierunku klasycznych mortali w przeciwienstwie do skoku bok jaki seria zrobila w MKX, gra jest wolniejsza, nie ma juz takiego spamowania projectiles, junglowania jak w 10, poprawili animacje, roster jest ok, gra bedzie jeszcze dlugo wspierana, online gra sie spoko, masz laddery ktore resetuja po 4 tygodniach i tam zdobywasz sobie kolejne rangi gdzie w nagrode dostajesz
@Gabishi: o ile nie odskoczysz poziomem od znajomych grajac solo to bedziecie bawili sie swietnie, gorzej jak troche przysiadziesz i nikt nie bedzie chcial z toba grac po tym jak bedziesz ich wgniatal za kazdym razem w ziemie :p
@aleroc: Moze jest urodzonym geniuszem, od razu będę ich wgniatał :> XD
w każdym razie, dzięki za rady. Zerknę co jest w tym Kombat Packu, jak dużo więcej postaci to pomyśle, bo widzę cena jest w różnicy 40 zł
@Gabishi Ja kupilem najpierw w 2019 i za chwile spdzedalem, ale pozniej kupilem ze wzgledu zeby znajomi co przychodzili nie grali ciagle w ufc 3, bo juz nie moglem patrzyc na ta gre i zaraz wpada platyna, hdr robi robote w tej grze.
Dla mnie generalnie na plus ze nie ma jakis kombosow na 40przyciskow i fajynsystem personalizacji postacii