Wpis z mikrobloga

@olek1239871: Sama koncepcja "trenera uwodzenia" pokazuje że ten człowieknie ma nic wspólnego z blackpill, bo blackpill mówi, że uwodzić się nie da jeśli nie jest się wystarczająco atrakcyjnym. Albo nie jesteś brzydki albo dostarczasz kobiecie dobra materialne / sławę, albo i tak przegrałeś.

Brzydoty nie przeskoczysz, możesz conajwyżej stać się bardziej interesujący, społeczny jak wyglądasz przeciętnie.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: Trener uwodzenia to tylko hasło, ciekawa jest jego koncepcja atrakcyjności, to co się na nią składa i jak ją budować. Najgorsze jest to że blackpillowcy mają swoje dogmaty, i nie dopuszczają innego punktu widzenia. Może jednak ktoś kto obejrzy całe i zainteresuje się innymi materiałami od tego gościa (a ma ich sporo na yt, szczególnie mam na myśli webinary) zredefiniuje swoje podejście do relacji z laskami
  • Odpowiedz
@olek1239871: Ciekawe że ci wszyscy trenerzy są niebrzydcy. Tak jak powiedziałem - zwiększenie swojej atrakcyjności poza wyglądem jest możliwe, ale jak się wygląda jak gówno to i stu trenerów nie pomoże. I o tym mówi blackpill.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: imo da się sporo zrobić z własnym wyglądem, wiadomo wzrostu nie przeskoczysz ale inne rzeczy da się poprawić u każdego i sprawić że będzie wyglądać lepiej (nie mówimy tu o osobach z jakimiś defektami twarzy czy coś bo to inna sprawa ale zwyczajny przegryw stulejarz zakolak też może sporo zrobić)
  • Odpowiedz
Dobre dla normików


@scriptkitty: A ty myślałeś że dla kogo one są? Dla gości 2/10 czy 3/10?

dymorficzny 185cm Slayer z wielką czaszką, wysokim fwhr, szerokim kośćcem i masywnym łukiem brwiowym uczy beciaków jak zostać alpha


@looksdontmatter: Lepszy jest jeszcze ten gość - https://www.youtube.com/watch?v=wxSjzKdcc9I
Model mówi że wygląd dla 95% lasek nie ma znaczenia. Ja sie potem nie dziwie że brzydcy faceci jak wy sie #!$%@? na takie kocopoły xD
  • Odpowiedz
A ty myślałeś że dla kogo one są? Dla gości 2/10 czy 3/10?


@pijekubusplay: Nie, ja tak nie myślałem, ale non-stop słyszę, że mam popracować nad charakterem, znaleźć pasje, itd. Większość ludzi ma takie myślenie.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: Problemem sa pua coach'e powtarzający takie bzdury gościom nieatrakcyjnym albo nie zaznaczanie że nie istnieją magiczne teskty na podryw a także żadne atrakcyjne zachowania dla kolesi 2/10, 3/10 bo wtedy stracili by wielu klientów a im nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@olek1239871: Nie ma czegoś takiego jak podryw. Albo się spodobasz albo nie i żadne gierki, pua i inne pseudomanipulacje nic nie dadzą. Jedyne co może facet zrobić to wymaksować wygląd, siłownia, fryzjer, stomatolog, dermatolog.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: zgadzam się, dlatego postuję video z gościem, który ma odmienny przekaz tzn. nie ma właśnie magicznych ani uniwersalnych tekstów, atrakcyjność budujesz na różne sposoby i praktycznie każdy ma szanse znalezc laskę tylko że mam wrażenie że typy 2/10 celują w 6+/10 a powinni znacznie niżej, przynajmniej na początku kiedy mają zerowe społeczne skillsy
  • Odpowiedz
dymorficzny 185cm Slayer z wielką czaszką, wysokim fwhr, szerokim kośćcem i masywnym łukiem brwiowym uczy beciaków jak zostać alpha


@looksdontmatter: A co najlepsze to ten gościu który przeprowadza z nim wywiad, height/frame/jaw/hair/FWHR/skulmogguje Jamesa to oblivion. Serio, ten gość to to chad.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: mi sie zawsze podoba jak ktoś próbując obalić blackpilla tylko go potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

hurdur posłuchajcie trenera pua, który mówi o grze, pewności siebie, pracy nad atakcyjnością

też trener pua: dymorficzny 185cm Slayer z wielką czaszką, wysokim fwhr, szerokim kośćcem i masywnym łukiem brwiowym uczy beciaków jak zostać alpha

XD
  • Odpowiedz