Wpis z mikrobloga

Siema mirki
Od małolata gram u buka i zapragnąłem sprzedawać swoje typy dodam że dwa lata utrzymywałem się z gry na bet365. Nie zamierzam robić z tego biznesu póki nie udowodnię że mam skilla założyłem konto na tipstertube i odbiłem się od ściany 5 followersow a staty przedmeczowych typów całkiem całkiem wiem że stać mnie na bo miałem miesiące z ponad 100 yiedlem. Gram wysokie kursy stawka płaska raczej staram się wchodzić gdy jest duże value gorzej gdy gram na żywo ponoszą mnie emocje i tracę odradzam grać moje typy na żywo raczej ich nie będę wrzucał
Specjalizuje się w lidze włoskiej i niemieckiej czasem pogram coś z polskiej i egzotyki
Mecze oglądam w miarę możliwości typy mogę podawać tutaj pod hastagiem #cozatyp
#bukmacherka
Póki nie podam 300 typów z wysokim yieldem hajsu brać nie będę typy będą darmowe życzę wam jak i sobie wysokich wygranych
Ps. Postaram się podawać analizy
MihowK - Siema mirki
Od małolata gram u buka i zapragnąłem sprzedawać swoje typy dod...

źródło: comment_1591208323AfT5XllUTJYuKYEaENzbv4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@MihowK: jak grasz na bet365 to można myśleć mniej lub bardziej poważnie o zysku, teraz z polski już mało który buk zagraniczy jest dostępny, a nawet jak jest dostępny to metody płatności są na tyle ubogie, że strach (Skrill z tego co widziałem się okroił mocno), z polskim podatkiem zarabianie na obstawianiu na dłuższą metę jest praktycznie niemożliwe (zawsze trafi się miesiąc z gorszym Yieldem)
  • Odpowiedz
@Henryk_Chinaski: nie gram na bet 365 od nowej ustawy antyhazardowej. Na fortunie są podobne kursy co na becie jak jak masz podatek 12 % a yield 40 procent i grasz za drobne ako to wierz że są się zarobić
  • Odpowiedz