Wpis z mikrobloga

@a__s: Powtórzę mój apel jeszcze raz. Czy to słuszne i normalne banować użytkowników dożywotnio. No wiedziałem wszakże też blokady do 2036 roku ale nie to nie jest normalne. I teraz konkluzja: Jeśli Sąd dowolny wymierza zabójcy karę 10 lub 15 lat więzienia a jak wiemy są też mniejsze, ewentualnie 25 lat to taki pospolity wykopek co w chwili banu załóżmy miał 15 lat ma mieć większą karę niż zabójca? I jeszcze nie może założyć sobie nowego konta bo zostanie oznaczone jako multikonto? Mimo, że ze starego nie może korzystać przez najbliższe 1000 lat? Dlaczego regulamin wykopu jest tak drastyczny niemalże na zasadzie praw w Korei Północnej. Oczywiście niby moderatorzy i administratorzy podają jakże ten "potężny" argument o notorycznym naruszaniu regulaminu ale sądzę, że to żaden argument. Jeśli by zakwalifikować wielu tzw wykopowych ateistów, ateuszy, gimboateistów i śmieszne obrazki, powiedzmy jako obrazę czyichś uczuć, poglądów filozoficznych, religijnych lub światopoglądowych albo jako "treści nieodpowiednie" to by wielu już poległo. Jednak nawet i w takich przypadkach sądzę, że kara dożywotniego pozbawienia wykopu to "lekka" przesada. Pozdrawiam :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacja #watek #administracja
  • 9
  • Odpowiedz
Nie nazywajmy panią kogoś kto świecił cyckami przed całym internetem


@JerzyKulej: no niestety musze kolege skarcic, choć zdanie mam mieszane, ale szacunek się należy mimo że moderacja leci w kulki zwyczajnie, a__s ma swoje za uszami ale apeluję do kolegi o zrozumienie i powściągliwość xd
  • Odpowiedz