Wpis z mikrobloga

➡️Viomi V2 Pro - król w budżecie do ok 1500zl i najlepszy wybór cena/jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 329.99$ (1299zł) z Europy❗
Najniższa cena jaka była i szybka dostawa z Czech.
Dla wymagających najbardziej kompletny Viomi V3 za 469.99$ (1849zł) z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------
Viomi V2 Pro z Czech
⏩329.99$
▶️kod: BGPLVMA
Dostawa z Czech za darmo (magazyn CZ)

▶️Posiadałem Viomi V2 Pro ponad 5 m-cy i moja opinia jest jednoznaczna - to najlepszy odkurzacz w okolicach 1500zl. Teraz niedawno dostał aktualizację i jest jeszcze lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Bo pamiętajmy, że ma Viomi V2 Pro to:
▶️Najlepszy mop na rynku (innowacyjny sposób mycia na jodełkę)
▶️Świetne trasy
▶️Wielka moc (większa niż duzo droższy Roborock S6).
▶️Wystarczająca bateria
▶️Cicha praca
▶️Bardzo wygodne funkcje w Aplikacji
-podział na pokoje
-strefy zakazane
-pamięć 5 map
-rozbudowany harmonogram.

➡️Pamiętajmy też, że producent uruchomił niedawno oficjalny serwis w Europie(Niemcy) i będą w nim naprawiane odkurzacze kupione w europejskich magazynach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam przesiadam sie na Viomi V3, jest lepszy niż V2 Pro, nie mam wątpliwości (ale kosztuje ponad 100$ więcej niż V2 Pro). V3 ma wieksza moc, baterię. Nie zmienia to jednak faktu, że Viomi V2 Pro jest najlepszym wyborem w okolicach 1500zl i mam wszystko, czego potrzeba większości użytkowników.

Xiaomi Viomi V3 z Niemiec
⏩469.99$
▶️Koem: E49E0C32365EB000
Dostawa z Niemiec za darmo
Dwa lata gwarancji sklepu

Polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #mirobot #viomi #viomiv2pro #viomiv3 #smartdom #gearbest #banggood

Pobierz sebekss - ➡️Viomi V2 Pro - król w budżecie do ok 1500zl i najlepszy wybór cena/jakość...
źródło: comment_1591198929dnA8xx9l08I3VHJ9JJuJL4.jpg
  • 5
@sebekss:
To nie jest Pro, nawet go posiadam i nigdzie nie ma informacji na pudełku że to Pro zresztą nawet w tytule jest po prostu Viomi V2 :P
Pro ma ten pojemnik 2w1 a ten go nie ma, ale to wciąż jeden z lepszych robotów sprzątających na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)