Wpis z mikrobloga

Tak se rozmyślam i myślę, że jakby konfederacja miała wprowadzić kilkudziesięciu posłów wkrótce, na co się zanosi, to obawiam się, że oni po prostu nie mają kadr i wejdą jakieś Banasiki czy inne tępe bźdźwiągły. O ile Ruch Narodowy ma zajebiście rozwinięte struktry i organizacyjnie jest naprawdę świetny jak na polskie warunki to jednak mają dalej wbity gwóźdź socjalistyczny w łeb, i przy pierwszej lepszej sposobności zbratają się z PiSem. Kto oprócz Mentzenem, Wiplerem, Janem Fijorem, Tomaszek Agenckim i Kamilem Cybulskim, dawałby rękojmie bycia nienajgorszym posłem od Korwina?
Prawda, że maja malo wyrazistych osob poza promowanym Mentzenem?

#konfederacja #4konserwy
  • 11
@ebismolarek: jakie Banasiki? Że Agata Banasik, która kiedyś należała do KORWiN a teraz nie mam pojęcia gdzie jest?
BTW co ma do tego Wipler, którego nie ma w polityce od paru dobrych lat? Agencki i Cybulski też nie kandydowali, a o Fijorze to nigdy nie słyszałem
@ebismolarek: @NijuGMD: Wśród narodowców jest Bosak, długo nic, jako tako Winnicki, nic, Wawer, Bryłka. No i koniec. Tumanowicz raczej bardzo niezbyt, chociaż gdzieś tam obecny.
Tych trzech posłów Tuduj, Urbaniak, Kamiński są w cieniu, nie mają przebicia, są nudni.

Za to cała piątka KORWiN-y się wyróżniają, każdy na swój sposób - Korwin, Berkowicz, Sośnierz, Kulesza, Dziambor.
Poza sejmem Grabarczyk, Mentzen, Wilk, Sommer, Lewicki, Dominika Korwin-Mikke, Bartyzel, tacy mniej to Polakowska,
@milymirek: Dominika Korwin-Mikke? Konserwatywka rozbijająca rodziny?
Pejo - cuckold, któremu rogi przyprawia Korynna, ale ok on jest w miarę ogarnięty.
Iwaszkiewicz to debil.
Oleszczuk to taki głupszy Jakubiak.
A Najzer to arogant straszny i narcyz, bardziej zależy mu na promocji siebie niż idei.
Średnie te kadry.
@ebismolarek:
Widziałeś wywiady z nią? Świetnie sobie radzi.
"Konserwatywka rozbijająca rodziny?"
Interesuje to kogoś jakoś? Ważne są niskie podatki itd.

"Pejo - cuckold"
Na tyle prywatne że nawet nic o tym nie wiem. Ale jak mówisz że w miarę ogarnięty to ogarnięty. :D

Iwaszkiewicz nie debil tylko przed kamerami go paraliżuje. Ale pewnie gdzieś tam minimalnie wartość ma jako były europoseł.

"Oleszczuk to taki głupszy Jakubiak."
Pokręciło cię? Człowiek od słynnej
@milymirek: Wystarczy wejść na stronę Bosaka i podawane dalej przez niego tweety swoich pobratymców. Każdy jakaś dobra szkoła skończona, nienaganna prezencja, a od Korwina pełno wieśniactwa. Jakieś Garbule i inne syfilisy.

Żeby nie było ja sam jestem konserwą-lib. Po prostu widzę co się dzieję. Bosakowcy fachowoscia pożerają korwinistów, a ich poglady są groźne.
@ebismolarek: No ja Garbuły, Wyrzyskowskiego itp. nie podałem.

Każesz mi podawaczy tweetów przeglądać? Mam rozpoznawać kto jest ważny a kto podrzędny? Po nicku mam sprawdzić czy ktoś jest rozpoznawalny i potrafi sobie radzić publicznie? :P

No wymień te osoby to sobie ich chociaż zaobserwuję, bo się nie wyróżnili dotychczas.
@milymirek: jeszcze a propos bab w konfederacji. Najbardziej mnie bawi, że niby konfederacja nie lubi feministek i pisze, że prawdziwe prawicowe kobiety są u nich a w konfie przeciez się aż roi od feministek xD

Prawdziwe kobiety nie interesuja sie za bardzo polityka. Te w konfie nie sa pelnowarymi kobietami, tylko babkami, ktora chca zrobic becel na polityce i być jak Lepper z zawodu polityk.

Nie bede Ci teraz podawal profili
@ebismolarek: To zgodnie z twierdzeniami Korwinowymi, że musi mieć kobieta cechy typowo męskie, żeby mogła zajmować się polityką, jak Thatcher.
Ale to nie temat.

No dobra, masz jakieś tam odczucia ale nie jesteś w stanie potwierdzić swojej tezy napisanej w poście.
@milymirek: to były rozmyślania. Jak się okazuje bardzo uzasadnione. Bo sporo z tych co wymieniles to albo sie nie nadaja zupelnie albo ludzie kompletnie skloceni z Korwinem. Cybernetyk jest najgorszy na swiecie, jesli chodzi o otaczanie sie ludźmi.
@ebismolarek: Ale kadrą RN jest Bosak i Winnicki. Ewentualnie Wawer i Bryłka. Nikt więcej. Jak możesz pisać że to uzasadnia twoje rozmyślania, jak pokazuję że rozpoznawalnych ogarniętych publicznie osób ma znacznie więcej Korwin?

Wskażesz pojedynczą osobę a wszystkich innych zwyczajnie pomijasz.

Chyba nie ma sensu ciągnąć tematu, bo nic więcej nie wyciągnę od ciebie.