Wpis z mikrobloga

@Takinickk: na dzień dzisiejszy jest to ceniony jutuber, strimer, łowca kapsli, opiekun krzysztofa ka, farmazoniarz, erudyta, połykacz smarków, aktywista i działacz charytatywny, transformers
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: Jak sam wspominał na niedawnym gniocie, to kucharstwo wpierw było przykrym obowiązkiem a pozniej stało się jego hobby a to tylko niewielka część jego przebogatej historii. Kiedyś widziałem jak on szpinak robił i wrzucił do niego chyba z pół kilo soli... ale to musiało być pszne
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: o barmańskich umiejętnościach to nie wiedziałem ale za to wiem, że jest raperem i znakomitym operatorem drona (tylko nie wie czy da się z niego nagrywać materiały a jak ktoś wie, to może mu sms napisać) lubi wskakiwać na czyjeś jachty, a kiedyś też na bazarze sprzedawał warzywa
  • Odpowiedz
@William2290: O właśnie! A pamiętasz jak Jaruś z jakimś napotkanym koleżką weszli na dach i mu zaczął pokazywać swoje tatuaże i siurka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra żenadka wtedy była. Ciekawe czy pamięta
  • Odpowiedz
@pyczasty: i upili się czymś fioletowym (ponoć alkohol, nie denaturat, mirki tak pisały). I gość twierdził że był z Wrocławia, a menel w tych swoich sandałach i spodenkach go odprowadził na peron :D
  • Odpowiedz
@William2290: Piękne to były czasy jak Korzonkano latał całymi dniami zalany. Np jak go popędził cieć jak poszedł i nagrywał fabrykę Żubra :D Albo kopał piłkę nieudolnie na podwórku i orliku.. No i z Mariem Krzaklewskim po tych pustostanach buszowali
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: A co z byciem kierowcą ciężarówki w wojsku bez papierów? A wożenie prostytutek do hoteli również bez papierów (żółte się nie liczą), no i on coś bełkotał o jakimś wozie pancernym że prowadził. Mexicano207 człowiek orkiestra.
  • Odpowiedz
@Sztywniutko1234: @andrzej-roman: @pyczasty: Zapomnieliście jeszcze dodać takie profesje jakimi chwali się Jareczek jak: Snajper, Pisarz wojskowy, Przewodnik górski, Kolarz, Raper, Operator drona, Archeolog, Podróżnik, Budowlaniec-dociepleniowiec, Ogrodnik, Kolejarz (coś wspominał o technikum kolejowym). Człowiek-orkiestra, wszechstronnie wykształcony, wiele talentów.
  • Odpowiedz