Wpis z mikrobloga

Hej mirki, pewnie większość ludzi ma gdzieś to na kogo głosuję, ale jako że inny "alternatywny" kandydat zaspamował pół wykopu, to ja też to zrobię. Głosuję na Szymona Hołownię.

Dajcie plusa za odwagę, bo zaraz mnie konfederaci z ASG dojadą.

#polska #polityka #wybory #wyboryprezydenckie2020 #neuropa #holownia
Pobierz bylem_bordo - Hej mirki, pewnie większość ludzi ma gdzieś to na kogo głosuję, ale jak...
źródło: comment_1591036232VOuPZUX81upkPTdUOTqh3V.jpg
  • 39
wtedy Hołownia dostał "szału" i zaczał jezdzic po PO.


@OsraneMajtyXD: jeździł od początku :)

@bylem_bordo: ja też team Hołownia bardzo mocno <3 mimo ze jestem zmuszony wiele moich poglądów schować do kieszeni. Zdecydowanie ważniejsza w tej chwili dla mnie jest jego retoryka i wyznaczanie nowego trendu w tym naszym totalnym bagnie. Trzeba zacząć zupelnie inaczej rozmawiac o polityce bo z roku na rok wciąż pikujemy w dół jeśli chodzi o
udzie chcą głosować na Hołownię, ponieważ pamiętają rządy PO i chcą zakończenia wojny PO z PIS, a co za tym idzie, zakończenia wojny polsko-polskiej oraz zmiany sposobu dyskusji w polityce i przy rodzinnych stołach


@2mack: dokładnie to to to.

ja bym nie ufał żadnemu kandydatowi który w pierwszym sondażu dostaje kilkanaście procent no ale taki już mamy klimat tej Bolzdze


@kksu: masz świadomość kim jest Szymon Hołownia? Wiesz że jeszcze
@OsraneMajtyXD:

Tak tak, truchłem i ciocia Gosia sobie #!$%@?ł.


Wiesz jaki był kontekst wypowiedzi, czy powielasz bezsensownie stek bzdur ?

Truchlem była nazwana kampania jaka prowadziła PO za czasów MKB, natomiast ciocia Gosia była to metafora wizerunku jaki wykreowała platforma Kidawie.

Pozatym personalnie Hołownia nikogo jeszcze nie najechał, jeśli już coś, to odnosi się on do rzeczy wokoło kandydata, bądź do jego zachowania.
@bylem_bordo: Ja też jestem za #zoltarewolucja ;) A innych chciałabym po prostu zachęcić do aktywnego poszukiwania swojego kandydata i zapoznania się z programami (chociaż u niektórych z tym słabo) i poglądami. Nie ukrywam, że wkurza mnie ignoracja i powielanie ciągle tych samych nieprawdziwych informacji o SH.
I co jest ciekawe - moim zdaniem najmniej aktorzy ze wszystkich kandydatów.


@Trollunio: pomijając tą żenadę z tą konstytucją. Chociaż on cały live się wtedy tak nakręcał że nawet jestem w stanie to zrozumieć że nie było to aktorstwo z jego strony, co nie zmienia faktu że i tak to była żenada.