Wpis z mikrobloga

Cóż, chciałem skomentować to, co ogólnie mówisz: mogę, mogę wstać lub usiąść, ale ogólnie jest to płaski teren? jak płaski byłem prawie na Księżycu i tylko księżyc wyglądał na ziemi, ale Ziemia jest płaska, czy to jest płaski stół, ale czy jest płaski? ludzie w ogóle, myślę, że ostatnio byłem na księciu i spadł na płaską ziemię lub na płaską piłkę Nie wiem jeszcze, spotkałem mężczyznę, który był tak wspaniały i że nie był mężczyzną, był bizonem z jeleniem i Upadłem i spadłem na żubra, a on powiedział „nie”, nie jest zbyt płaski, jest w połowie okrągły, ale mówię, co do diabła musisz być inny niż inny? czy on mówi do mnie inaczej? jak inaczej jest za rogiem? mówi inaczej? ktoś przyjechał z ziemią, jeśli jest płaska. Mówię, co #!$%@?, głupku, #!$%@?, jakby to było w połowie, a na tej stronie jest okrągłe i zaczęli myśleć o pieprzeniu! dobry człowiek, myślisz, że dobry człowiek? Spójrz na historię, że ktoś poleciał do kapłanów, a potem wylądował na żubrze. Niedawno byłem na Księżycu i obraca się słońce, które obraca się płasko, nie ma wymówki, musi mieć 100 lat, musi być coś wokół i chciałem tylko powiedzieć ten temat, ponieważ nie jestem historykiem, ponieważ tam byłem i jestem tutaj i właśnie i czy będę ??? świat mnie nauczył, a ja chciałem tylko powiedzieć, że myślę o niej jak o okrągłej ziemi, myślę, że jest ona półkolista i nie musi przewracać się, czy musi mieć nogę? od słonia, po prostu to powiem, pomyśl o tym