Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisem @RekaCzlowiekaCharakternego odnośnie artefaktu w postaci miski z brudną wodą wpadłem na pomysł. Istnieje coś takiego jak SCP Foundation, gdzie twórcy z całego świata dodają wymyślone przez siebie lub istniejące miejsca, przedmioty czy miejsca które objęte są protokołem SCP: Secure, Contain, Protect. Przedmioty te posiadają nadnaturalne, paranormalne właściwości. Jedne mogą zabić, inne spowodować halucynacje, jeszcze inne są całkowicie bezpieczne, ale mają właściwości które powodują że zostały objęte protokołem SCP.

To fanfic, taka jedna wielka żyjąca creepypasta. Obiektów SCP jest już tysiące, wpadłem więc na pomysł żeby uwiecznić jakiś element Uniwersum S17 jako SCP. Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą (na zasadzie podrzucania pomysłów itp.) to chętnie zajmę się całością, dopasowaniem treści do standardów SCP, tłumaczeniem na angielski.

Tak, nudzi mi się bo mam parę dni wolnego. Chętnych do ewentualnej pomocy/sugestii zapraszam tutaj.

Mam kilka pomysłów na to co można by wybrać na Szkolne SCP.

1. Domek drewniany - pozwoliłby na napisanie najciekawszej historii, tym bardziej że mamy tu już gotową legendę z Leonardą na strychu.
2. Las Zwierzyniecki - wykorzystanie jakiegoś mało wyraźnego zdjęcia z kirającym (albo tępo spoglądającym) Majorem też ma potencjał
3. Lublin boży - mniejszy potencjał, ale zawsze coś
4. Wychodek Meksyka z czasów jak mieszkał na Boboli 10
5. Zdjęcie sradka w formie Bielskiego Centaura, odpowiednio przerobione by wyglądało tajemniczo
6. Morda #!$%@? wkomponowana w jakiś kamień, ścianę, drzewo, albo wkomponowana zamiast twarzy w jakimś pomniku. Wymagałoby to pracy w photoshopie która przerasta moje umiejętności.

Co sądzicie?

P.S. Wchodzenie na wiki SCP Foundation grozi wielogodzinnym czytaniem o przeróżnych SCP.

#kononowicz #patostreamy
d.....i - Zainspirowany wpisem @RekaCzlowiekaCharakternego odnośnie artefaktu w posta...

źródło: comment_1590921946fgbPg2ipNKApdWb2S1JIap.jpg

Pobierz
  • 2