Wpis z mikrobloga

  • 5
@Wafelek__ dzbany, won do książek od historii, nauczcie się że stygmatyzacja i piętnowanie kogokolwiek za pochodzenie czy kolor skóry to patologia, która prowadzi do katastrofy. Głąby, które plusuja takie wysrywy powinny być wyrokami sądów kierowane na przymusową edukację.

@moderacja @wykop @m__b - ma cudowne rzeczy tu pozwalacie. Co będzie następne? Oficjalna grupka fanów SS, a może wykopowe kółko KuKluxKlanu?
  • Odpowiedz
@biesy: musimy stanąć w obronie sprawiedliwości i doprowadzić murzynów, jak i białych crackheadów, którzy demolizują wszystko na swojej drodze do sądu! Trzeba bronić najwyższych wartości, takich jak czysty porządek. Nikt, kto staje w obronie takich wandali nie jest normalny. Plugawisz dzieło Fyodora swoim postępowaniem, wstyd mi za Ciebie.

@Katsukyun: a tak zgaduje mireczku mirabelko miruniu ( ʖ̯) w końcu to niezbyt łebski koleś!
  • Odpowiedz
@biesy: to śmieszne, że niczego więcej nie napiszesz. Za co mam się wstydzić? Jestem jedynie dumny z tego, że na filmikach ukazujących tę kradzież w biały dzień nie widzę ludzi o tym samym kolorze skóry, w którym się urodziłem (mimo, że biali to ponad 240 milionów ludzi w USA). Zarazem jednak współczuję wszystkim czarnoskórym ludziom, którzy mimo dobrej duszy, wciąż będą odbierani jak zwierzęta, przez to, że jakieś bestie zostały wypuszczone
  • Odpowiedz
  • 1
@vovo tego masz się wstydzić, że uzależniasz zachowania człowieka od koloru skóry. Gdybyś nie był pustym dzbanem, czerpiącym wiedzę z memów w internecie, wiedziałbyś że na agresję wpływa szereg czynnikow: począwszy od sytuacji ekonomicznej, środowiska, wychowania i dostępu do edukacji. Ale oczywiście ty nie masz o tym pojęcia. Łatwiej generalizować i problem społeczny sprowadzać do poziomu memow i ilości pigmentu w skórze.
  • Odpowiedz
@biesy: wszyscy przestępcy zasługują na skazanie. Zapewniam Cię, że nie wszyscy czarnoskórzy ludzie w USA odpowiadają za dzisiejsze rozboje, nigdy nie napisałem niczego rasistowskiego. Chciałbym tylko, żeby winni ponieśli konsekwencje za swoje czyny, nie obchodzi mnie ich kolor skóry. Chcę tylko, by sprawiedliwości stało się zadość. W byciu prawym nie ma ani jednej rzeczy, za którą mógłbym poczuć wstyd.
  • Odpowiedz
  • 0
@vovo przed chwilą czułeś się dumny z tego, że nie było białych wśród osób (na filmikach), które demolowały sklepy. Duma napawa cię losowa cecha genetyczna. Skoro tak, to jesteś dumny z apartheidu, KKK i obozów koncentracyjnych? To przecież też dzieło białych ludzi. Czy może spałeś na tych lekcjach w szkole? A może lubisz sobie tłumaczyć rzeczywistość memami, widzisz człowieka w rakiecie to pkusujesz i w małym móżdżku wyzwala się poczucie nagrody, bo
  • Odpowiedz
@biesy: widzisz jak malo wystarczy do tego zeby cie sprowokowac? im mniej bedziesz sie udzielal tym spokojniejsza bedzie twoja dusza, ale ty moj maluszku przywykles do tego, ze zawsze musisz komus odpyskowac. Nie dbam o to, jaki jest twój kolor skóry. Potępiam wszelkie rzeczy, które są odbierane przeze mnie jako te złe. Jednakże twoja ignorancja skupia się na tym, żeby obronić czyny tych wszystkich złych ludzi atakując kogoś, kto ich potępia.
  • Odpowiedz