Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na pewnym przyjęciu, jak się okazało raczej większość pisowców była tam obecna. Zaczął się temat tej całej pandemii, noszenia maseczek, mówię że nasze państwo w #!$%@? poleciało z tymi maskami, jak minister przed pandemią się śmieje z noszenia maseczek, dwa miesiące póżniej wprowadza taki rygor, potem mówi że będziemy je nosić tak długo aż zostanie wynaleziona szczepionka, a teraz jednak już za chwilę nie będzie takiego obowiązku.

Jednak chodziło mi głównie o to że sprowadzono gówno maseczki bez certyfikatu, na których zarobił ten cały śmieszny minister podkrążone oczy. To zaraz zostałem zakrzyczany, że on nie wiedział, że przecież cała Europa zamówiła takie maseczki. Temat bym kontynuował ale dziewczyna mnie zaczęła szturchać i dyskusję trzeba było urwać.

Pięknie działa pisowska propaganda nadawana w takich papierach toaletowych jak sieci, w takiej gówno telewizji jak tvp, czy na stronach takich jak wpotylice. Tfu coś obrzydliwego.

#bekazpisu #polityka
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: o samolocie to ja pisałem że taniej i lepiej byłoby użyć wahadła bo tak trzeba było załadować cały a tak po jednym wagonie jak produkcja schodziła. I pisałem o tym za nim wystartował. Możesz sprawdzić.

Czy noszenie maseczek ma sen czy nie.
Nie będę się wypowiadał.

Ja mam tylko pytanie czy kupiec który dokonywał zakupu poprosił o dokumenty jakościowe na te maseczki?

No i rodzina różowej miała rację że w
@Viarus_ wymądrząć to się można z obu stron, a co trzeba było zrobić to nie wie nikt - to przecież pierwsza taka sytuacja w Europie.
Zrobili dobre rzeczy, zrobili głupie rzeczy...