Wpis z mikrobloga

O wykopki kopią tekst o tym, że w obozach koncentracyjnych to w sumie nie było ludobójstwa na Zydach, a Niemcy jak tylko mogli starali się polepszac warunki życia do końca i tylko z powodu trudnosci końca wojny ludzie umierali wbrew woli załogi obozowej.
Kontrolujacy rzekomo sprawdzili obozy i zaprzeczyli, że były tam komory gazowe.

Nawet żaden plusujących to nie pomyślał, że automatycznie negują ludobójstwo także na Polakach katolikach.
Ale po co myśleć ''atakujo Zydów to plusujemy''.

https://www.wykop.pl/link/5528013/zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl/

Dziwię się, że tyle już było ruskich fejków wprowadzonych przez blogi na Salon24 a nadal luydzie to kopią.

#wykop #fakenews #iiwojnaswiatowa #neuropa #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
@szurszur: Co się w tym artykule #!$%@? w ogóle

Powyższy tekst to rozdział 9 z książki „Did Six Million Really Die?”

Pani Oli Gordon dziękujemy za szybkie przetłumaczenie artykułu i przepraszamy za samowolne wprowadzenie paru nieistotnych poprawek stylu.Cała książka jest stosunkowo łatwa do znalezienia na Internecie, acz do jej ściągnięcia może być potrzebny program Bittorrent lub podobny (polecamy uTorrent).

Admin

Zachęcają do nielegalnego ściągania książęk?
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis: A pamietam. Kilka lat temu pisałem coś o nich. Dodawali przemówienie Putina na dowód, że chce on pokoju i teksty Dugina.
Do tego pełno szurostwa i antyszczepionkowcy. Wpisanie gwiazdy Dawida w symbol NATO.
  • Odpowiedz
@szurszur: zabawne, że negacjonisci nigdy nie sięgają do źródeł, nie podważają szczegółowych ustaleń chociażby Pipera czy Kuwalka, ja tam wkleiłem depesze Hoefflego i nikt nie zdobył się na polemikę
  • Odpowiedz
@valarr: Gdy pisąłem około 80, ale zaraz potem było ponad 100 i oznaczyli jako zakopane. A terazu usuneli. Zakopów było koło 30 a potem skoczyło do ponad 50.
  • Odpowiedz