Wpis z mikrobloga

@Kleki_Petra: Mam assistance, i koło zmieniam sam. Po co marnować pół godziny na telefon + czekanie, kiedy można w 5-10 minut samemu to zrobić i jechać dalej?

Tak #!$%@?ąc od tego, że na zdjęciu pomaga losowej osobie przy drodze.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra:
pisowiec: wykupuje specjalną usługę żeby mu wymienili koło w samochodzie. XD
chad trzaskowski: wymienia koło własnymi rękoma jak prawdziwy mężczyzna.

Sam nie jestem jakąś złotą rączką, ale umiejętność wymiany koła to moim zdaniem podstawa podstaw jak się ma auto.
Debil krytykuje faceta, bo potrafi sobie w życiu poradzić. xD
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Ale co poradzisz Ziemkiewicz to PiSowiec, a tą partią rządzi osoba której podwładni gotują obiady, której ludzie zakupy robią, która pewnie ma sprzątaczkę i praczkę bo sam nie potrafi niczego zrobić. A co dopiero mówić o wymianie opon.
Samodzielność w oczach PiSlamistów nie oznacza niczego pozytywnego, zależność od kogoś już tak bo ich tego prezes nauczył.
  • Odpowiedz
Debil krytykuje faceta, bo potrafi sobie w życiu poradzić. xD


@CzajnikZniszczenia:
Przecież gdyby tylko to wydarzyło się jemu i by zadzwonił po pomoc, to na twitterze byłoby:
"NIE POTRAFI ZMIENIĆ KOŁA A CHCE BYĆ PREZYDENTEM"

xd
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Ciekawe, jakiś czas temu podczas kampanii akurat był w mieszkaniu gdzie szyba pękła, więc zakasal rękawy i do roboty. Teraz podczas kampanii akurat jak jechał w garniturze to wział się za wymianę koła. Nie #!$%@?ł się cały przypadkiem?
  • Odpowiedz
Sam nie jestem jakąś złotą rączką, ale umiejętność wymiany koła to moim zdaniem podstawa podstaw jak się ma auto.

Debil krytykuje faceta, bo potrafi sobie w życiu poradzić. xD


@CzajnikZniszczenia: Sam raz się #!$%@?łem z wymianą przebitego koła jakimś dołączonym do wyposażenia samochodu kluczem, który był chyba bękartem wśród kluczy - krótki, z ostrymi krawędziami, strasznie nieporęczny. Nakrętki nie chciały odejść, umordowałem się chyba godzinę z ranami do krwi na
  • Odpowiedz