Wpis z mikrobloga

To już mamy stan wojenny. Chociaż mnie za stanu wojennego milicja nigdy nie zatrzymała ani nawet nie kontrolowała.
No, ale oni, milicjanci, byli ludźmi, nie kanaliami gorszymi od gestapo i ss.
  • Odpowiedz
@kezcinmaj: a Ty to na WF chodziłeś ? Chłop został uchwycony dokładnie w chwili kiedy prawą ręką robi zamach, lewą trzyma wyprostowaną dla stabilizacji ciała, podtrzymania celności i ew. złapania ofiary, wzrok skierowany w okolice uda. Na pewno tylko straszył :D Tam jakieś pół sekundy później ten pan dostał solidnie w lewe udo.
  • Odpowiedz
Policja przez 1000 lat mówiła co chciała i nikt nie mógł tego podważyć. Teraz potrzebują kilkudziesięciu lat na adaptację. W USA to samo, "stawiał opór przy zatrzymaniu". A potem o kórwa o borze nagranie z mojej kamery przy klapie i z 40 innych kamer i 5 dronów dookoła miejsca zdarzenia.
  • Odpowiedz
Policja w ogóle zapomniała od czego jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że te 15-20% prawdziwych gliniarzy z powołania musi mieć zepsutą opinię przez bandę pozerów, która poszła do policji, bo nie było innych opcji w życiu...
  • Odpowiedz
Nie dość że policjant doklejony, to maska na jego twarzy też kiepsko dorysowana. Nie wierzę, że policja tłumaczy się z takiej lipnej przeróbki.
  • Odpowiedz
idźmy ramię w ramię z antypolską i generalnie antyludzką agenturą


@pozytronowy-ja: przecież właśnie to robisz. Działania PiS są antypolskie i antyludzkie tak samo jak działania komuchów za PRL a ty ich wspierasz.
  • Odpowiedz