Wpis z mikrobloga

@Nudiustertian: Ja jakoś od 2 tygodni. Telefonu nie używam intensywnie (nie gram, nie ogladam za bardzo youtube, glownie jakies spolecznosciowe #!$%@?, fiszki, mail) i wytrzymuje spokojnie ponad 1.5 dnia. Co do aparatu sie nie wypowiem, bo poki co zrobilem jakies randomowe dwie fotki przez appke messengera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nudiustertian: No to myślę, że jak nie katujesz telefonu to nie bedziesz raczej narzekal na baterie. Co do faceid - jest generalnie szybkie i zajebiste, ale ma swoje minusy. Raz to te maseczki (trzeba odslonic nos, zeby cie poznalo), a dwa, ze trzeba miec swiadomosc, ze ma swoje pole dzialania - trzeba mu się pokazac. Ja czasami lubie zerknac na powiadomienia jak telefon lezy gdzies na polce czy stoliku i musze
  • Odpowiedz
@Nudiustertian: Mam XS od miesiąca. To moja druga przygoda z jabłkiem, przed xs miałem pół roku XR. Wielkość XS jest dla mnie o wiele wygodniejsza. Na ogół telefon zajebisty. Bez sensu brać 11 a 11 pro jest za drogi. Poza tym zbliża się premiera nowych iPhone, XS nie stanieje dużo, tym bardziej ze już go nie produkują tak jak X.
  • Odpowiedz